Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy megtegyek valamit ami nekem lelkileg nehéz?

Figyelt kérdés
Szerelmet akarok vallani egy lánynak de nekem ez nagyon nehéz.Ha odáig jutok,hogy ott vagyok pánikba esek.Mit ajánlotok?
2019. nov. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy jó esetben nem fejjel megyünk a falnak!

Mennyi időt töltöttél már kettesben a lánnyal, adott jeleket, vagy mi alapján gondolod úgy, hogy ő is szeretné ezt a kapcsolatot?

Jó esetben nem ész nélkül megyünk oda minden random lányhoz, aki tetszik, és szerelmet vallunk neki!

Ha van valami alapja, ami szerint úgy tűnik, ő is akarná ezt, akkor ez önbizalmat adhat!

2019. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem a barátnőd, akkor inkább nr vallj szerelmet, pláne hogy nem is állsz készen rá. Inkább mondd azt, hogy nagyon kedveled és szeretnél több időt tölteni vele.

Ha már a barátnőd, akkor meg ne készülj erre a vallomásra külön, mert fogod érezni azt az alkalmat/ helyzetet, amikor természetesen el tudod neki mondani, mit érzel.

2019. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mit jelent, hogy odáig jutsz?

Nem kell szerelmet vallani, csak akkor, ha találkozgattok, és járni kezdtek; ebből viszont tudni fogod, hogy szimpatikus vagy neki, szeret veled lenni, és vonzódtok egymáshoz. Akkor már viszont könnyű kimondani!

2019. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Szerelmet akarok vallani egy lánynak de nekem ez nagyon nehéz" Ha neked ez nehéz akkor NE TEDD MEG!!!
2019. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!