Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha azt hinnéd,...

Mit tennél, ha azt hinnéd, hogy olasz őseid vannak, elmennél genetikai vizsgálatra, s kiderülne, hogy csak egy cigány vagy?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Hülyeséget beszélsz, nincs olyan genetikai vizsgálat, amiből az etnikumodat megmondják!
2020. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Eleve nem keverném össze az olasz és cigány vonásokat, mert semmi közük egymáshoz.

Üdv, egy apai ági félolasz.

2020. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Öngyi lennék.
2020. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem manapság már nagyon keverékek az emberek, annyiszor újratelepítették már ezt a térséget a történelem során.
2020. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣
2020. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
LOL!
2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, hiszen soha sem rágódom olyan dolgokon, amire nem vagyok befolyással. Az, hogy hova és minek születtem, pont egy ilyen dolog.
2020. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, nem az határoz meg, hogy honnan származtak az őseim. Ennek ellenére nagyon kíváncsi vagyok, szóval egyszerre mindeképp akarok csináltatni egy tesztet.
2020. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Az olaszok cigány nép
2020. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

egyes pont hogy de! ki mutatható... ez úgy működik hogy 1000 évre visszamenőleg ki tudják mutatni hogy mely területeken és ideig éltek az őseid valamint rengeteg mintát gyűjtenek be hogy analizálják az etnikumokat mert genetikailag valamivel eltérnek megjegyzem egy ilyen teszt során nem azt fogod látni hogy nem vagy olasz hanem cigány hanem azt fogod látni hogy az őseid voltak görögben olaszban kárpátban törökben horvátban meg még +7 helyet fogsz látni mert az emberek genetikája az nagyon sok rétegű! lehetsz te szőke kék szemű fajtiszta német über de ott van a dns-edben az angol skót ír a kelta a skandináv országok vére valamint frank és még italikus génjeid lennének (római birodalom miatt)

ja és valószínűleg még lennének meglepetések pl közel keleti gének pl izreali ":D nem feltétlen zsidó mert az egy vallás...

2020. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!