Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi indít egy embert arra,hogy...

Mi indít egy embert arra,hogy eldobálja az ennivalót?

Figyelt kérdés
Számomra ez kissé felháborító. A munkahelyemen tapasztalom a főnöknőm ilyen pazarló.Van közös asztal ami oda ki van téve kave,tea,üdítő fogyasztható...de van amikor fogja a felbontott dolgokat amik egy-két napja vannak ott és szemétbe dobja bárki is hagyta ott.Pedig annak semmi baja.Ő sokszor rendel étteremből és másnap reggel ott tálalom a szemetesbe felét eldobva, pomfrit,zsemle,csirkeszarnyak,csikokra vágott rántott csirkemell,öntetek,mártásban lévő hús...amikhez hozzá se ért...vétek ezt eldobni nem lenne másnap semmi baja ha kitenné tányérra fogyasztató lenne.Nem azt mondom rá vagyok esve arra a kajára de sok embernek nincs mit enni van aki az otthoni maradékot szépen becsomagolja és kirakja a parkba a hajléktalanoknak és elmondása szerint kerül-fordul egy-két kört és már el is viszik az ételt.

2020. máj. 30. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Na tehát akkor úgy kell elképzelni, hogy egy közös asztalon mindenki által turkált cuccok kidobása a probléma? Vagy másnapra a főnök összegányolt mártásos húsára lennél ráállva, pláne így covid idején? Azt még megértem, ha a maradékokat félreraknátok pl otthon kutyáknak stb, már ha ehetik, de szerintem full sértő lenne, ha bárkinek is felajánlaná, hogy edd meg a maradékomat... akkor már meghívom egy ebédre, vagy ilyesmi.

Az világos, hogy kv, tea, üdítő közös, meg kirakott rágcsálnivaló, de minden más privát szféra... ha pazarol, hát tegye, de dolgozó a dolgozóval sokszor nincs olyan nexusba, hogy az ő maradékát egye... Mindegy, hogy főnök, vagy nem.

2020. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben mindenkinek joga eldönteni pazarol-e vagy nem még ha ez másoknak fölháborító is.Nem az össze túrt ételekre gondolok,hanem ha fele annak érintetlen az nem kidobásra való. Mintahogy a két napja ott lévő pogácsám sem aminek semmi baja és a reggeli kávé mellé megennem.Azért a pogácsáért pénzt adtam vagy épp én sütöttem akkor meg az időm is benne van és ha te azt eldobod tiszteletlenséget velem szemben.
2020. máj. 30. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Végül is megvárhatod, míg mumifikálódik, de egy szalmonellát kockáztatni az illem jegyében, szerintem bátor dolog.
2020. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van fridzsider is és ha elcsomagolna odamehetne adni a hajléktalanoknak.Vannak akik sajnos kukából étkeznek és az koszosabb mint a mi céges szemezésünk ami papírral van tele.
2020. máj. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!