Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki...

Mit lehet tenni, ha valaki odajár a területemre inni és eldobálja a sörösflakonjait?

Figyelt kérdés

Párr hete nem jártam ott és legalàbb 300 darab, ha nem több van ott.

Már sokszor összeszedtem, kihívtam a Nemzeti Parkot, semmi.

Százasával szedjük össze állandóan.

Kihez lehet fordulni? Tudom ki.


2017. nov. 27. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Összeszeded zsákba a sörösflakonokat és beöntöd az udvarára.

Közben elmeséled neki, hogy a következő eresztést letolod a torkán.

A területedet meg próbáld meg bekeríteni.

2017. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy ki, akkor nem értem a kérdést.
2017. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hiába tudom ki.Százszor szóltunk, volt, hogy össze is szedettük, de visszajár.

Milyen lépéseket lehet tenni, ha a vszép szó nem használ neki? Nem hulladékgyűjtő vagyok.

2017. nov. 27. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Leadod, veszel maszkot meg guberálsz és másfél méteres colos csövet, aztán csinálsz alibit, gondolom sokan segítenének ebben is, abban is.
2017. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Idióta.

Feljelenteni nem lehet?

2017. nov. 27. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:

De lehet feljelenteni, csak a kutya nem fog vele foglalkozni, "pár" eldobott sörös dobozért.

Ne haragudj, de miféle területed van, amit nem lehet elkeríteni?

2017. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Rét.

De nyilván nincs kötelező szabály arra, hogy el kell keríteni minden belterület. De persze én vagyok a hibás, mert nincs elkerítve a szemetelők elől.

Pár darab???? Írtam, hogy legalább 300 darab, 12 120 literes kukászsák megtelt és még visszakell mennem, mert van.

És már szedettem össze ennyut vele. Magam is sokszor. De ez nem állapot.

De nincs kerítés szabad, ugye?

Meg a szüleimé, nekem nincs pénzem rá.

2017. nov. 27. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Összeszeded és az épeket eladod sörkollektort (sörös dobozokból készült napkollektor) készítő barkácsolóknak jutányos áron.
2017. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Már ma kezdjél el edzeni!

Ha kitartó,szorgalmas vagy a tavaszra fejlődsz annyit,hogy jól el tudod majd verni...-szerintem az ilyen csak abból ért.

2017. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Százszor is nullára pontozhattok, a szemétlerakó tahókat csak a kalapálás téríti el. Nem a szándékuktól, hanem más helyre. Reméljük ott is kapnak a szájukra. Mert ha nem, akkor sokáig folytatják még. Annyi esze csak van mindenkinek, hogy ennyit felfogjon: lépni kell. Első körben lehet rendőrökkel játszani, csak akkor már nagyon szem elé kerülsz az elkalapálós megoldással. Jobb simán odaverni. Sokan, erősen, vállra, combra. Minden hülye tanulékony lesz tőle, még ha nem is hamar. De elsőre el fog takarodni.
2017. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!