Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is többet elnèznek...

Szerintetek is többet elnèznek a munkahelyen egy túlsúlyos nőnek?Többsèg tehet a súlyáról?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam a munkahelyemen ,hogy legtöbbször a csinosabb-fèrfi-női munkatársakat szeretik mozgósítani cipeltetni.A teltebbnek jobban elnèzik,ha többször megáll pihenni,mert fáj a lába.A kövèrebbek szeretik is jobban szurkálni a vèkonyabbakat.Mindig azt mondják nem esznek sokat,de èn azt látom igen is szeretnek sokat táplálkozni.Elmondásuk szerint este is.

2020. máj. 30. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamikor dolgoztam közmunkán,ès ott is inkább a vèkonyabb nők voltak jobban mozgatva.
2020. máj. 30. 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, próbálom fizikai és egészségügyi szempontok szerint szervezni a munkavégzést, mert a hatékony munka ezt kívánja, de az már rég rossz, ha olyan ember kerül állományba, aki bármilyen tényezőből fakadóan alkalmatlan vagy csak korlátozottan alkalmas a munkavégzésre. Erre van az eü. alkalmasság, a hr stb. Ha meg olyan munkakör, ahol az ilyen dolgok csak szívességek a cég felé, pláne nem ugráltatom, ha nem fontos (pl titkárnő - papírcipelés, vagy ilyesmi).
2020. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt úgy èrtelmezem,hogy helyettük kell dolgozni.
2020. máj. 30. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy, hogy normális esetben nem alakul ki ilyen helyzet. Esetleg a kövér kollégáknak munkaköri kötelessége a fizikai munka, amit nem, vagy csak nehezen tudnak teljesíteni?
2020. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy ,ahogy mondod.
2020. máj. 30. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
De ugye azt érted, hogy erről nem az ember tehet, akit felvettek, hanem az, aki felvette? Ha téged felvesznek egy munkára, akkor joggal gondolhatod, hogy alkalmasnak találtak rá.
2020. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy èrtettem,hogy a hízásról mennyire tehet az illető?
2020. máj. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!