Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire éled a hétköznapjaid...

Mennyire éled a hétköznapjaid napirend szerint?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például minden nap ugyanabban az időben fekszel le, mindig ugyanakkor mész fürdeni/tusolni, vacsorázni, stb. Vagy pedig teljesen random történik nálad minden, van amikor este 10-kor fekszel, valamikor éjfélkor, valamikor 7-kor fürdesz, valamikor este 11-kor stb. Ha napirend szerint élsz, leírhatod hogy mit csinálsz általában a különböző időpontokban :)

2020. jún. 1. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak napszak szerint.


Amikor felkelek, reggel tusolok, független attol hogy 7 kor vagy 8 kor keltem.

Reggelizni nem szoktam, ha éhes vagyok fözök es az az ebéd. Függetlenül attol, hogy 12 van vagy 14 ora van.

Este van nagyfürdes vacsi elött(hajmosàs hajpakolàs, körömàpolàs, börtàplálás meg minden ilyesmi)


Annyiban lett napirendem csak, hogy mivel 9 ig mehetek boltba igy a reggeleim ujabban hanyatt homlok rohanàs 8:50kor maximum. Vagy ha nem rohanok akkor nem eszek semmit délig.

Nem vagyok az aki elöre bevasarol mert utàlok cipekedni de nagyon. Hogy majd 3 liter tejet hurcoljak meg kilo husokat meg ilyenek. Kocsi nincs taxi draga.

2020. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A felkelés állandó, a lefekvés nagyon változó. A többi része többnyire állandó.
2020. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két műszakban dolgozom, van hogy egy héten belül is össze vissza, úgyhogy így nem tudok egységes napirendet kialakítani :/
2020. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
A kelés, fürdés, evések időpontja nagyjából egyezik, de normál (nem karanténos-home officeos) munkarendben nem egyformák a napok, hol délre, hol 2-re, hol 8-ra kell bemennem és a napirend is ez alapján módosul.
2020. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Barackoshányás ***** válasza:
Minden teljesen random
2020. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Iskola időben:

Fel kelek 6-kor

6:50-kor megyek busszal a suliba

8:15-15:45-ig suliban vagyok (ebéd 4. órában vagy 6. órában van)

16:20-kor otthon vagyok, 1 órát pihenek

Tanulás előtt megvacsorázok

17:00 vagy 18:00-tól tanulok, attól függ mennyi a tanulni való "holnapra" volt olyan, hogy hajnal 1-2 kor fejeztem be.

Általában éjfélkor szoktam aludni.


Nem iskola időben minden random jön.

2021. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi rendszer nincs a napjaimban. Mióta itthonról dolgozok.

Előző munkahelyen amíg dolgoztam, rosszul voltam a monotonitástól, hogy minden nap ugyanolyan.

2021. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a monoton rutint, de még a rendszerességet sem.

Észrevettem magamon, hogy már attól szürkének, lehangolónak érzem a hétköznapokat, ha egyformák.


Ha munka van, akkor nagyjából ugyanabban az időpontban van az ebéd, kb ez állandó.


Hétvégén vagy ha nincs munka, akkor csak annyi állandó, hogy van napi 3 főétkezés, de lehet, hogy csak 2 (amúgy sokszor keveset evő vagyok).

2021. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Seldon Kuper wc rendjét hasznalom.
2021. dec. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!