Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljek beszédkényszer...

Hogyan kezeljek beszédkényszeres embereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, van-e ilyen betegség hivatalosan, de a testvéremre időnként rájön a beszélhetnék, és ilyenkor levegőt sem véve beszél egy csomót, főleg nyilvánvaló dolgokról.

2020. jún. 1. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Fél füllel hallgasd csak, idövel abbahagyja.
2020. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb 1 óra intenzív pörgés után. Változó, napi hányszor.
2020. jún. 1. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Anyósom fecseg állandóan. Egyszerűen ignorálom.
2020. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy le kell vezetni mindenkinek a feszkóját...
2020. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem a másik kínzásával. Apróságnak hangzik, de amikor rákezd felpörögve, törni-zúzni tudnék.
2020. jún. 3. 16:53
 6/11 Sz. K. Rebeka válasza:

És esetleg azt próbáltad már, hogy elmondod neki, hogy téged ez mennyire zavar?


Nekem is volt ilyen ismerősöm, ha hozzá akartam szólni a mondókájához, ötször kellett mondanom a nevét, mire meghallotta, hogy én is akarok valamit mondani.


Én megbeszéltem vele, hogy ez így nem oké, és másoknak is zavaró lehet. Ő is belátta, és utána próbált figyelmesebb lenni, bár sokszor nem sikerült, de legalább megpróbálta. Azt nem tudom, hogy mi lett a vége, mert megszakadt a kapcsolat.

2020. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, ha megpróbálom, szekálásnak veszi!...
2020. jún. 4. 09:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom ilyen. Elkezdi mesélni ès nem képes abba hagyni. Meg mesél egy sztorit ès fèl pillanattal később már teljesen más mesél. Azt amit mesélt fèlbe hagyja ès egy masikba kezd vagy annak a közepétől. Nagyon idegesítő, próbálok elnéző lenni, meg fél füllel oda figyelni, de egy idő után elpattan a húr... Nem tudom mit lehetne tenni. Meg olyan dolgokról mesél folyamatosan ami engem nem èrdekel, pl valami youtuberes emberek mesèjèről amit csináltak. Többször mondtam neki h engem ezek nem érdekelnek, szamomra értelmetlen baromság. Van több közös dolgunk amit szeretünk, sorozat, zene, könyv... Ezekről szívesen beszélgetnèk, de ő csak erről az egy baromságról képes. Az ember egy darabig elnéző de egy idő után nagyon sok.
2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ignoráld.
2020. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kazsuk82 válasza:

Mondd neki,hogy írjon naplót,vagy egyszerűen csak írja le amit el akar mondani.

Így kiírhatja magából anélkül,hogy másokat az őrületbe kergetne.

2020. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!