Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek férfira jellemző...

Az Ikrek férfira jellemző lenne ennyire? Vagy ez neki jó?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy ez egyéni vonása és/vagy általános, hogy nem akarja észrevenni, hogy nem vagy kíváncsi rá, de ő feszt a nyakadra jár haverkodni.


Van egy ilyen kolléga, az idegeimre megy, mert képtelen csendben maradni. Akkor is beszél, ha semmi mondanivalója nincs!



2016. dec. 22. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak benned van a hiba. Kezdj el te is beszélgetni vele és megoldódik a probléma. Vagy sértsd vérig azzal a szöveggel hogy idegesít, garantáltan be fog válni. Utálom az ilyet.... azt veszem észre hogy az emberek 80%a olyan rosszindulatú és kétszínű hogy hozzájuk se lehet szólni, mert egyből megy a hiszti, persze az egyirányú beszélgetések is az ő hibájukból fakad, mert képtelenek és egyáltalán nem is akarnak normálisan elbeszélgetni senkivel.
2016. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért nem kedvelem, mert nem egyszer jártam úgy, hogy mondtam neki valamit, de ő már nem úgy adta tovább, ahogyan elhangzott.


Azt nem szeretem még, amikor nem megy a munka, mert a szája jár, a keze nem, és miatta mindenki csúszik.


Azt mondja, őt zavarja a csend, azért beszél állandóan. Engem meg a tartalom nélküliség zavar, az értelmetlen beszéd.

2016. dec. 22. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

3 problémát is írtál.

Folyamatos 1 irányú beszéd, mást ad tovább mint mit mondtál és tartalomnélküliség.

Nos ezeket mikor beszélted meg vele?

Ahs., aha., értem.

2016. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Legalább háromszor tettem rá kísérletet, és mindnek azzal lett vége, hogy poénra vette a dolgot.


Mikor komolyan kell beszélni, elsüt valami faviccet, csak ne kelljen konfrontálódni.


Én meg inkább kerülöm. Másnak is az idegein ugrál ezzel amúgy.

2016. dec. 22. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem, szóval ez nem egy szimpla próbálok beszédbe elegyni valakivel, de akihez beszélek szóra se méltat téma.


Sajnos van sok ilyen, én is találkoztam ilyennel, de az olyan volt hogy a fél életét elmesélte egy nap 5ször... és le se esett neki hogy ugyanazt mondja, vagy csak annyiban kimerült az élettörténete hogy elcseszett az élete. Kb ott tartottam az illetővel hogy majdnem hozzávágtam valamit, mert nem tudtam tőle dolgozni.


Azt tudom mondani ha annyira durva akkor figurázd ki, szólj be neki valami frappánsat, nem szabad az ilyet komolyan venni, csinálj belőle viccet. sokféle ember van, sokféle szokással, van aki szimplán hülyén viselkedik, de még nem jelenti azt hogy tényleg idióta. Vagy megteheted még azt hogy megsérted, de az nem ajánlatos, főleg ha kolléga és a nap 8-10 órájában vele töltöd az időt.

Ha nagyon basztat mondd meg neki hogy később beszélünk, aztán kész, vagy röhögj egyet rajta és mondj te is egy semmitmondó dumát aztán kész. Kellemetlen az ilyen, de sajnos az emberek ilyenek.


1. voltam.

2016. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Ma ajánlotta neki valaki a szájkosarat, plusz ingyen azt, hogy ráhegeszti.

Én igyekszem kerülni és levegőnek nézni.

2016. dec. 22. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi a csillagjegyed? :)
2016. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én Rák vagyok, Kos aszcendenssel és Bak Holddal (Bak a X. házban). A yang fém Ló évében születtem, a víz Patkány órájában, nyári hónapban.


Érdekes, mert a Kosokkal jól kijövök, meg az Oroszlánokkal is, és van egy másik Ikrek jegyű, akinek Vízöntő az azcendense, akit szintén kedvelek.

2016. dec. 24. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is Rák vagyok a zárkózottabb ,csendesebb fajtából, és engem is idegesít az ikrek harsánysága, szófosxása,nekem van pár nő Ikrek munkatársam...
2016. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendesen látni ezen az illetőn, hogy rosszul van, ha senkihez sem szólhat és nem tudja produkálni magát.
2016. dec. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!