Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan ember akinek...

Létezhet olyan ember akinek egyszerűen semmi keresnivalója lenne az életben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden okkal történik, de úgy érzem hiba miatt jöttem világra és nem vagyok való az életre. Édesanyám egy reménytelen időszakban válás után jött össze az első férfivel (aki az apám) érdekből, hogy meg tudjon élni. Amúgy faterom is örök szingli maradt volna ha nincs ez a találkozás. Ezután születtem én és huszonéves koromra minden sújtott amit csak embert érhet az életben:

gyenge testalkat, krónikus betegség, rossz szem, csontritkulás, dadogás, aszociális depresszív alkalmazkodási zavar és rengeteg rossz gén, amelyek később cukorbetegséget és magas vérnyomást valamint más krónikus betegséget is fognak okozni. Sose volt barátnőm, nincsenek ismerőseim egyedül egy kegyetlenül kiszenvedett diplomát tudok felmutatni, de az is adóssággal járt amit vissza kell most fizetnem és nem tudom hogyan. Ja még sikerült a jogsi, de az egészségi állapotom miatt idő kérdése mikor veszik el.

Úgy érzem egy genetikai baleset vagyok, akinek nem lenne szabad élnie.



2020. jún. 1. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak a fő kérdést olvastam el, és jelentkeznék: én.
2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Tudom, hogy ez egy ilyen önsajnáltató kérdés akar lenni, és csak jól esik kiirni magadból ami szar az életedben, de ja, van egy rakás ilyen ember.

Már nem a spagettikarú antiszociálisok, hanem mondjuk a gyerekerőszakoló.

2020. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Büszke vagy magadra? Szerintem, annak kell lenned.
2020. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 neincat ***** válasza:
53%

Nem, nem létezik ilyen ember. Mindenki okkal születik a világra, ezt vagy a karmád miatt kapod, vagy a lelkednek erre van szüksége a fejlődéshez. Olvass sokat, önfejlesztő, elgondolkodtató könyveket. Találd meg az erősségeid és azokat fejleszd.

Tudom hogy nehéz, de sohasem vagy egyedül.

Kitartást!

2020. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez nem segít rajtad, de a barátnőkkel én is hadilábon állok, diplomám a büdös életbe nem lesz, ráadásul jogsim sincs.

Ha ez mind nem volna elég, pénzem se nagyon van.

Ugyanúgy huszonéves vagyok.

Ha számodra te már az a pont vagy, aki nem méltó az életre, akkor én sem vagyok az. Sőt, még rengeteg más ember sem.

Igenis vannak sikereid, amik bizonyos szempontból átlagon felülivé is tesznek téged.

Hajrá! :)

2020. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!