Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában egyre több korosodó, 60-as hapi nekiáll technózni?

Figyelt kérdés

Ilyen korosodó, szaktanár, pultos, esztergályos kinézetű fickók nekiállnak zúzós Remix-eket készíteni, notebook-ról DJ-skedni, technókat csinálni... Aztán videóznak is erről, hogy hogyan kell, hogy lesz ütős a dob/basszus, hogy válasszunk szintit, hogy csináljunk dobot...


Aztán aki meg teheti, meg se áll itt, elkezdenek mindenféle szintiket, moduláris ketyeréket nyakra-főre felhallmozni, aztán klubbokban nyomatják a talpalávalót a náluknál 30-40 évvel fiatalabb hallgatóságnak.


o.O

Hát dehát ez mégis hogy van?!


Ez inkább a huszonéveseknek való dolog! Akik aztán majd úgyis kinövik....

Aki 50-60 éves, annak ott van temérdek minőségi kortárs zene, jazz, neoklasszikus műfajok, vagy olyanok mint Bartók feldolgozások különféle műfajokban.... vagy akár még ezeknél is intellektuálisabb, komolyabb, "művészibb" stílusok, mikrotonális zenekari művek, stb-stb.


Erre a szemüveges középkorú fejével rezzenéstelen arccal csavargatja ki az éles tuc-TUC ritmusokat és arra tekeregnek össze-vissza mindenféle élettelen gépekből a műanyag szintihangok.


Mégis mi vitte erre rá az X generációt?

Nekik pont, hogy erről kéne leszoktatniuk minket, hát nem?! Meg az élettel telibb, természetes zenéket promotálni, nem?



2020. jún. 1. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a bajod. Meg azt se, hogy miért a kor alapján kéne eldönteni, hogy ki mit hallgat.
2020. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ne mondd nekem,hogy nem élvezed a muzsikát. Annyira unatkoznak itt a karanténban,hogy kipróbálják magukat mindenben. Dőlj hátra és élvezd ahogy a a fejükből kipattanó dallamokat átadják neked.
2020. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Szerinted te nekiállsz klasszikus zenét hallgatni, ahogy megöregszel, és mindent, amit addig élveztél, eldobsz?
2020. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Kapuzarasi pánik?
2020. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dee. Pontosan 27 eves korig lehet tuc tuc zenet csinalni. Utana 42 eves korodig csakis zambo jimmyt hallgathatsz... Hogy lehet ilyen butasagot kerdezni? Szerinted minden korosztaly csak es kizarolag olyan zenet hallgathat ami szerinted passzol a korosztalyahoz? Egyebkent meg a tuc tuc zene es a techno pont, h ennek a korosztalynak a fiatalkoraban volt meno, szoval gondolom nosztalgiaznak kicsit. Vagy nekik is megtetszett a mufaj.
2020. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ez inkább a huszonéveseknek való dolog! Akik aztán majd úgyis kinövik...."


Nem tudom, honnan a fenéből vetted, hogy egy zenei műfaj csak egy bizonyos korosztályhoz "való".

2020. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, épp azt akartam írni, hogy techno 25 éve is volt, amikor az illető fiatal volt.

Apám 74 éves, de már az ő korosztálya se Karádyt hallgat, meg Jöjjön ki Óbudára...

Ők a hatvanas-hetvenes évek hippinemzedéke: ABBA, Boney-M, Omega, meg egy csomó, aminek a nevét se tudom.

2020. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek idöseknek valo gyülekezetek.

Ha vmi népzene lenne mindenhol akkor arra dinomdànomoznànak.

2020. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!