Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreztek mostanában?

Mit éreztek mostanában?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azt, hogy valakinek az ölébe szeretném hajtani a fejem, és simogasson hosszú ideig.
2020. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én éhes vagyok, szóval szerintem körülnézek a konyhában.
2020. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jót érzek.
2020. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Embertelen dühöt, a hülye koronavírus miatt. Stupid veztetők azon a jogcímen, hogy "megvédenek", olyan idióta és olyan erősen korlátozó szabályokat hoznak, hogy ordítok a dühtől, torkom szakadtából és legszívesebben szétverném az egész világot.


Hétfőtől a drága németek - akiket egyébként is mélyen gyűlölök, 2018 óta különösen -, kitalálták, hogy kotelező minden boltban és tömegközelekdési eszközön a maszk.


Nos nekem nem. Akkor addig ki sem teszem a lábam a házból, amíg ez a sz_rság fel nincs oldva! Köszönjük, te stupid Baden-Württenberg! Tudom, nem kötelező itt élni. De nekem sajnos igen. Egy darabig még igen.

2020. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elvagyok igyekszem elfoglalni magam, hogy ne unatkozzak. Várom , hogy meddig fog tartani a járvány ámbár még csak most fog tetőzni.
2020. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de én nem azt kérdeztem hogy a járvánnyal kapcsolatban mit éreztek hanem amúgy
2020. ápr. 30. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Home office körül forgok.

Nem tudok a környezet miatt koncentralni, egyre jobban felgyülnek azok a feladatok, amikhez ész is kéne, vagy szkennelö, nyomtato, iroda; igy egyre idegesebb vagyok (hatàridösek)


Es azon pörgök, hogyan lehetne megoldani, hogy minél kevesebb mindent kelljen észben tartani meg post it-eken.mert egy gépi rendszer sokkal megbizhatobb lenne ilyenekre.


Pl ha vkinek vàltozik a bankszàmlaszàma, utalàsnàl jusson majd eszembe szoval folyamat emlékeznem kell rà, hogy a bankban majd àt kell irni ha be tudok lépni, vagy pl ügyfélnél szerzödést modositottal ezért köv.honaptol màs összegeket szàmlàzzak, valakinek vàltozott mondjuk az e mail ertesitési cime szoval ha majd levelet irnék neki ez is jusson eszembe. Szoval vannak ezek a millio ilyen sz.r aprosàgok, amiket észben, vagy szem elött kell tartani ezer màsik feladat mellett

Igy egyszerüen a szàmlàsi utasitàsokat sem tudom kiadni addig mig össze nem molyolom, kinek mije (szerzödese,vagy adatai vagy uj ügyfél stb) vàltozott.

És lényegesen sokat jelentene ha lenne olyan rendszer hogy amikor befigyelnek ilyen észben tartando nyavajàk azokat ne észben meg szem elött kelljen tartani akàr honapokig mert tele lenne a képernyöm is post itekkel amiket minden reggel at kene olvasnom hogy aznapra vajh melyik lenne belöle az aktualis. Es ezt tetézi a környezet ami hàtràltat emlékezésben is gondolkodasban is problemamegoldasokban is infogyüjtesben is logisztikazasban ütemezesben a feladatok rangsorolasaban is.


Amit érzek tehàt. Anarchia, kàosz, vihar elötti csend.

2020. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jah és mult honapban lefixàlunk valamit, (Àfabevallàs), le van zàrva, de a zàro nem egyezik a mostani nyitoval. Ilyen létezhetetlen eltérések miatt is àllhatok neki nyomozni hogy mégis hogy a fenébe lett akkor beküldve a Nav nak. Ha modositanak önkényesen rajta ahhoz hogy van képük a vezetés engedélye utasitàsa nélkül? Nemhogy ezer millio nyavaja de még egy rakàs ilyen is a tetejébe.
2020. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
uhhh sajnálom
2020. máj. 2. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi.

Ilyenkor csak azon agyalok, hogy a szàmítàstecshnika pedig olyan magas szinten van es mégsem tudom segítségül venni, hogy levegyen rolam mèg pàr szàz dolgot.

Igazàbol ezt tartom mindig szem elött, pl vannak olyan ellenörzések, amik sima képlettel is megoldhatók, es nem nekem kell rajta vetyengeni, azokat mindig szerkesztem.

Mindig erre gyurok, hogy minél többmindent tudjak "gépiesíteni", senki feje nem kàptalan alapon, de mèg mindig itt tartok hogy kevés amit a gép nyujt.


De örültem hogy ünnepnap es hétvége hogy be tudok hozni valamit, vagy kitalàlni valamit. Pl egy àfakövetö app ajàndék lenne komolyan ami szàmol az önellenörzésekkel is stb.

Olyan lemaradott multszàzadinak érzek mindent még mindig.

2020. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!