Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért bámulják meg...

A férfiak miért bámulják meg a szép tiniket, nőket úgy hogy majd kidüled a szemük és kicsavarodik a nyakok mikor hátra néznek utánuk? Nem is beszélve a cigányok beszólásairól! 🙄

Figyelt kérdés

Iskolába menet minden nap találkozok legalább egy ilyennel. Nem szégyenlik el magukat akik így megnézik az embert? 16 éves lány vagyok és a felnőtt pasik néznek meg és a cigányok szólítanak le, mint hogy "ooh, szép hercegnőm"


Miért buknak rám a felnőttek, a felem egy koruak meg nem?!😂



NEM KÜLDÖK SENKINEK KÉPET!!!👿😇😘😂😂


2020. jún. 2. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Mert biztos jó csaj vagy
2020. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami álnaiv kérdés? Nyilván azért, mert szépek és fiatalok. A veled egykorúak meg félősek.


Egyébként annyira nem nagy érdem, hogy pár szakadt alak leszólít. Még simán lehetsz csúnya, ha ez megnyugtat. :)

2020. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát magadon kéne keresni hogy mit néznek rajtad ugye.

Gondolom szép lehetsz ha megnéznek,odaszólogatnak neked viszont egy szép arc nem elég ehhez. Esetleg nem öltözöl kirívóan? Vagy talán idősebbnek nézel ki a korodnál? Ezt rajtad kell keresni mert téged néznek. De lehet hogy csak tényleg csak az arcod miatt néznek meg, bár romáknál meg a "nagyobb hangú alfáknál" nem hiszem hogy ez áll a háttérben, persze nem akarok előítéletes lenni.

Röviden összefoglalva a kérdésedre a választ magadon fogod megtalálni.

2020. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Apám mindennap mondja hogy mennyire jó csaj vagyok, szép az arcom,testem xd, ha fiatalabb lennék udvarolna nekem..stb. Az osztály társaim aranyosnak tartanak. Xd

Nem öltözködök kirívóan, de szeretnék. Persze nem k*rv*s*n.


Nekem azzal van gond, ennyire kirivóan kimutatják és nem szégyenlik. 😂

2020. jún. 2. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16 felett már teljesen lutri, hogy ki hány éves lehet. Ez nem kor kérdése, hanem kinézeté. Más lenne az, ha kinéznél 12-nek és úgy fordulgatnának utánad. Semmi meglepő nincs abban, hogy megnéznek téged.


Gondolom most azt a választ vártad volna, hogy azt mondja mindenki, hogy biztosan jól nézel ki, jó segged van és jó melled. Sajnálom, hogy nem írtam ezt.

2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De hogy vártam ilyet😂😂 eleve nem ezt emeltem ki fő kérdésnek. Seggem nincs, mellemre azt mondta egy kukkoló oszi társam formás, sokat kereső mellem van😂 de kapát és sál volt rajtam. Semmi nem látszott. De ez is mellékes. Ezeket tudom!
2020. jún. 2. 18:23
 7/12 anonim ***** válasza:
hát azért apád se semmi, hogy udvarol neked Heló :D
2020. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom 😄
2020. jún. 2. 20:24
 9/12 A kérdező kommentje:

Az imént kiültem az ablakba olvasni és egy férfi aki pont teljesen rám lát kijött kiteríteni a szönyeget majd engem nézet egy darabig majd rággyújtott, leült az tovább engem nézet. Kijöttem az ablakból és nézett. 😂 most ez mimár?!

Korábban is onnan 2 férfi nézte hogy cigizek 😂.

2020. jún. 3. 17:56
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

nyugi majd megszokod :) 17 évesen én is azt hittem hogy én vagyok a Salma Hayek, és minden pasit megkaphatok, mert elkezdtem nőiesedni és még idős pasik is csapták a szelet.

Aztán most 24 évesen természetes dolog, már nem tudom bóknak venni ha valami rozzant fickó próbálkozik. Az az igazi bók mikor szakadt pólóban kócos fejjel iszom a kávém és a pasim olyan fejjel néz rám, hogy elolvadok *insert cute puppy eye emoji*

2020. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!