Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sírás ellen? NAGYON FONTOS!

Sírás ellen? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha valaki megsért/fizikailag bántalmaz akkor sírok (nem úgy hogy hangosan v ilyesmi csak benedvesedik a szemem,elég föltűnő.) Nem azért mert fizikailag fáj hanem mert "miért ilyen gonosz velem". Ne olyasmit írjatok hogy "engedd ki" vagy sírj, ne fojtsd vissza" hanem RENDES FIZIKAI módszereket!!! Pl. csípjek magamba vagy nemtom. Nagyon ciki légyszi írjatok egy jó módszert!!!

2020. jún. 3. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha fizikailag bántalmaznak akkor fordulj a rendőrséghez.
2020. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egyik exemnél hogy nem is az fàjt hogy veszekszünk, ügyesen érveltem harcoltam, viszont a szivem hogy aljasul meg akar bàntani, szemétkedik velem az akit szeretek az meg ugy fàjt, hogy a könnyek miatt soha nem tudtam hiteles lenni.

A következö kapcsolatomban màr teljesen racionalisan kivülröl làttam magunkat, talàn a hallgatàs segit, hogy CSAK megfigyeled a màsikat, ez sokat segitett higgadt maradni, mert valahogy nem felvettem màr a sèrtéseket hanem elemeztem. Beszolt valamit agyaltam azon hogy miért èrzi szüksègét megbàntani, aztàn egyre jobban durvult, szoval nem elég kést döfnie a màsikba de azt jol meg is forgatja.

Aztàn elemeztem olyanokat hogy amikor tàmadt (íràsban)ugy tettem mintha nem értettem volna, nem tünt volna fel(kivancsi voltam hogy hirtelen dühböl irta e vagy tudatosan)eltereltem a témàt jokedvü maradtam, jokedvüen vàrtam haza. Es vàrtam azt, hogy talàn örül is hogy elfelejtödött és nem lett veszekedes vagy megbànta es inkàbb ö is elhessegeti. E hazajött es egyszercsak mégis felhozta témàba es tudatosan szandekosan bàntott meg. Nem hagyta hogy "elvesszen"a szo.vagy hogy ne talàljon be a tàmadàs.

Azaz nem hirtelen indulatbol esett nekem, hanem nagyon is tudatosan tervelten modszeresen.

Azért ez nekem nagyon de nagyon nem mindegy.


Szoval igy agyon körbeelemezve a szitukat, a balhéit, meg azokban logikàkat motivaciokat keresni, a gyökereit keresni a dolgoknak, azaz kivülröl nézni az egészet, annyiban nekem segitett, hogy sirni nem sirok.


Igazàbol mai napig nem ertem, hogy az egyenes beszéd helyett, pl nem szeretlek szakitsunk, miért a modszeres aljas szemét leépitést vàlasztjàk, forgatni a kést hogy inkabb az szakitson aki szeret, övé legyen a felelösség is.

2020. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: jót nevettem ;)

2. Valaszolo:kosz a valazt

Egyébként leginkább az van hogy: pl haverilag fojtogat vagy ilyesmi, nekem meg ez rosszul esik ezért könnyezek. Jöhetne még pár értelmes válasz előre köszi!

2020. jún. 3. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Az elemezgetések arra jok voltak hogy elsö exemröl tudom hogy a sajàt hibàit akarta ràm vetiteni, olyanokkal tàmadt amik neki "gyengéi",mintha ràm "irigy"lenne, kisebbségi komplexusok voltak elég kemények a pszichikai terrorjai mögött, a beteges féltékenykedéseit IS beleèrtve.


Mig a kövi kapcsolatomban a pàrom a sajàt gyengéimmel gondolataimmal tàmadt mindig mintha a sajàt fegyveremmel akarna mindig legyözni. Tölem màsolta a logikai buktatokat, csapdàkat, gondolatmeneteket, vagy a sajàt félelmeimet forditotta ellenem vagy az én szavaimat forgatta ki. Szoval nem önmagàt adta soha, hanem az én "kàrtyàimmal" az én "terepemen"akart mindig "legyözni.

Ez ugy feladta a leckét, okosabb huzàs. Ö gyözött. Van mit tanulnom. Habàr nem szeretném ha ebben kéne fejlödnöm es hasonlo kapcsolatokra készülnöm.

2020. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem kicsit magas😅 de azért tanultam is valamit. Jöhetnek még! 🕗⬇
2020. jún. 3. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kàr hogy nem lehet töröltetni a sajàt vàlaszom.

Làtom teljesen irrevelànsan irtam.

2020. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, komolyan írtam, nem vicceltem. Biztos hogy téged fizikailag bántalmaznak?
2020. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Első/hetedik: nemúgy értettem😅😅 csak ugy haverilag fojtogat/qurva erősen vállbabasz ilyesmi. Nem a fájdalom miatt konnyezek hanem mert rosszul esik. Ezen kéne segíteni. Masreszt ha valaki idegesit es rosszul esik akkor is konnyezek. Ezek ellen kellene a módszer!
2020. jún. 3. 22:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Mármint a könnyezés ellen valami értelmes
2020. jún. 3. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát te sem vagy százas...
2020. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!