Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpes ellen milyen hatásos...

Herpes ellen milyen hatásos gyógyszerek, bevált gyógymódok, készítmények, esetleg amit otthon is lehet alkalmazni? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
Reggelre arra ébredtem,hogy egy kicsit bedagadt a szám jobb oldalon,nagyon kellemetlen,utcàra se merek kimenni.Nem ettem ittam semmi szokatlant. Fáj a mandulám is. Szeretném ha holnapra elmúln.Folyamatosan jegelem amitól jobb egy ideig de nem múlik el. Bekentem mézzel is. Esetleg valami hatásos gyógyszer,házi praktika vagy valami más???? Mit tudtok ajánlani még???? Segítsetek légyszi. Minél hamarabb elmúljon. Köszönöm

2013. aug. 21. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyógyszertárban lehet kapni kenőcsöt, sőt tapaszt is, amivel elmúlik. Hevizossal kezeltem, Zovirax hamarabb elmulasztja!

Nekem szombaton lett egy herpeszem és 3 napig folyamatosan kenegettem és keddtől már csak amikor eszembe jut, akkor kenem be, de még látszik sajnos!



28N

2013. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!