Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le vagyok maradva a kortársaim...

Le vagyok maradva a kortársaimhoz képest, ezt hogyan tudnám behozni?

Figyelt kérdés
Soha nem ittam még alkoholt, soha nem voltam még buliban és koncerten vagy fesztiválon stb., soha nem volt még párkapcsolatom, soha nem voltam még szülők nélkül sehol nyaralni vagy kirándulni stb., nincsen semmilyen munkatapasztalatom, nem vezetek és még lehetne sorolni. Szóval az eddigi 21 évem alatt kb. nem csináltam semmit, nem tapasztaltam meg semmit, nincsenek is nagyon barátaim, nincsen semmilyen jó emlékem vagy élményem a fiatalkoromból. Olyan mintha nem is lenne fiatalkorom. Akik vannak barátaim, ők is kb. olyanok mint én, viszont ők nem is vágynak többre és nekik ez így teljesen jó. Én viszont nem érzem így jól magam, csak nem tudom, hogy ezt hogyan tudnám megváltoztatni, mert rám kb. mindenki úgy tekint mint valami pisis buta kislányra, szóval alapból fel sem merül, hogy bármit is lehetne velem kezdeni. Én pedig saját magamon is érzem, hogy a "normális" kortársaimhoz tényleg le vagyok maradva.
2020. jún. 3. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nos. Kezdj el járni szórakozóhelyekre, keress neten nagy bulikat koncerteket, pár alkalom után úgy fölengedsz, hogy egy hét alatt bepótolod a gyerekkorod ;DD
2020. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha téged ez nem zavar hogy levagy maradva akkor nem baj. Élj úgy, tégy azt ami neked jó és jó lesz. Ne mindig a többit figyeld. Ez a Te életed te irányítod NE hagyd hogy mások befojasoljanak az életedbe.
2020. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy más vagy mint a többi korod beli nem baj. Ne foglalkozz velük. Előbb utóbb biztos tálalsz olyan barátokat akiknek nem ezeken jár az agyuk.
2020. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondd csak 21 évesen mi korlátoz bármiben? Ha lesznek koncertek fogod magad elmész. Vagy elutazol belföldön pár napra. Ahhoz hogy kimozdulós barátaid legyenek neked is ki kell mozdulni, nyitottnak lenni ismerkedni. Felnőtt ember vagy, oda mész, azt csinálsz, amit akarsz.
2020. jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy le lennél maradva. Én is nagyon sok mindenből kimaradtam, annyi hogy most egyetemre járok és így szoktam bulizni meg néha inni
2020. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én erre vágyok, amit a kérdésben is leírtam, maga a kérdés is arról szól, hogy hogyan tudnék változtatni az életemen, tehát határozottan zavar.

Az korlátoz, hogy egyedül nem merek elmenni, nem tudom mit kell csinálni, hogyan kell vagy mit kezdjek egy ilyen helyen egyedül. Nem értem, hogy hogyan lehet így barátokat találni hozzá vagy úgy egyáltalán.

2020. jún. 4. 09:04
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudod mit kell csinálni? Mondjuk van egy kedvenc bandád, megveszed a jegyet, oda mész, bemész, keresel egy jó helyet és élvezed a zenét. Esetleg a banda oldalán kereshetsz társakat, akik lehet szintén egyedül mennének, de akkor mindjárt van társaság.

Amúgy köszönd meg a szüleidnek, hogy ilyen szociálisan alulfejlettnek és életképtelennek neveltek. Unokahúgom dettó ugyanez volt. Igaz neki szerencsére összejött egy fiú, 30 évesen volt először koncerten.. szóval gondolhatod és baromi durva milyen gyermeki naivsággal él a világban, mert az anyja kb burokban tartotta.

2020. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20-21 éves korban kezdődik csak igazán az élet, szóval no para :) Egyébként ha budapesti vagy, én szívesen eljárok veled ide-oda, rám is rámférne mostanában a társaság.
2020. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát kösz... Nyilván nem azzal a részével van a probléma, hogy veszek jegyet stb., hanem mi a francot csináljak egy halom idegen ember között tök egyedül? Soha a büdös életben nem voltam még ilyen helyen, szerintem nem tudnám magam jól érezni egyedül, nem tudok táncolni, nem tudok inni, nem tudok csak úgy lazán barátkozni... fogalmam nincs mit kezdenék magammal egy koncerten például.

Egyébként vidéki vagyok, a közelében sem vagyok Budapestnek. Plusz igazából nem érzem azt, hogy nekem most kezdődne az életem, nemhogy igazán, kb. sehogy.

2020. jún. 6. 13:23
 10/10 anonim válasza:
Szerintem először próbálj meg megismerkedni valakivel, aki szokott ilyen helyekre járni. Nem azt mondom, hogy keress egy legjobb barátot, akivel mindent megosztassz stb, hanem csak haverokat, ismerősöket, akik bevezetnének ilyen helyekre, mert mint mondtad a mostani barátaidat ez ennyire nem érdekli. Egy közegváltás jót tenne neked (persze ne veszíts el a mostani barátaidat)
2020. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!