Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tolerálod ha valaki...

Hogy tolerálod ha valaki melletted önfeledten chipset, gabonapelyhet, vagy egyéb ropogós zöldséget ropogtat úgy hogy bez ng a ház?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha munkán akkor csúnyán nézek rá

Ha itthon, akkor szólok neki hogy zavar

Van egy csávó munkán aki utálja az ilyesmit (úgy hogy ő maga nagyon idegesítő, folyton hangosan ordibál, káromdkodik, kifakad stb), közel ül hozzám. És ha ilyen kajákat viszek, akkor direkt még jó hangosan eszem, h jobban hallja :D

2020. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok kényszeres, észre sem veszem az ilyesmit
2020. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem moziban, szinhazban, stb, akkor kenytelen vagy toleralni. Nem a zajkeltes miatt eszi a zajos kajakat, barki is legyen az.

Mikor en ragcsalok, egy bocs, hogy elek erzesem van, pedig a csaladom cukinak tart. Mindenki irritalja valamivel a masikat, de ha belelovalod magad, oncelu utalkozas lesz.

2020. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mondanám, hogy teljesen hidegen hagy, de nem, én is megkívánom a kajáját 😂
2020. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekel. Sosem értettem ezt a paraszt felfogást. Azt hiszed hogyha te chipset eszel az nem ropog? Ez épp olyan mint amikor valaki beszól hogy "fhuuu de büdöset szartál"... Azt hiszik hogy ők rózsa illatút szarnak. Lerágott csont mindkét téma.
2020. jún. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Otthagyom.
2020. jún. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A chips, gabonapehely és hasonló ropogós dolgok nem zavarnak. Attól viszont a hideg futkos a hátamon, ha valaki a porcogót, csontot ropogtatja. Csak arra tudok gondolni, hogy mindjárt a foga is kitörik.
2020. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Elveszem tole, es en zabalom tovabb.
2020. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fel se tűnik az ilyen, vagy ha igen, akkor se érdekel. Mi ezzel a gond? Ne egyen olyat? Vagy zárkózzon be valahova, míg eszik?
2020. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5: Csak úgy megsúgom, hogy van egy ilyen betegség (mizofónia), hogy ezek a hangok, pl a ropogtatás, akár kaja, akár ha valaki a kezét ropogtatja pl., vagy a billentyűzet hangja, amikor valaki gépel, az őrületbe tudnak kergetni embereket és van, aki agresszív lesz tőle. Én is szerintem érintett vagyok, mert egyszerűen meg tudok őrülni, amikor valaki ropogtat, főleg úgy, hogy pl chipset eszik és nyitott szájjal. El szoktam hagyni a szobát, mert olyan indulatokat kelt bennem, hogy meg is tudnám verni, hiába nem tehet róla (mondjuk a nyitott szájról pont tehet, nem is értem, hogy hogy lehet nyitott szájjal enni..), nem tudok mit tenni, hogy ha idegesít. Ha én eszem, azt nem hallom, de ha hallanám, biztos, hogy attól is a falra másznék.. és nem kellemes, mert pl. moziban nem tudok másra figyelni, egyszerűen csak azt a csámcsogást, ropogtatást hallom, nem tudok a filmre koncentrálni.


[link]

2020. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!