Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai gyerekek 10 percet sem...

A mai gyerekek 10 percet sem bírnak ki mobiltelefon nélkül?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nem csak a gyerekek..nagyon sok felnott sem.
2020. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
De.
2020. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én sem bírok ki, pedig 30 múltam.
2020. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ami azt illeti jaj várj pill megnézem az instámat
2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer telefon nélkül mentem le a boltba 17/f
2020. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5os, tobb volt mint 10 perc?! :D
2020. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kor, hanem egyénfüggő, ha engem kérdezel.

Én egy erdei túra során három napig nem is láttam a telefonomat. Kettőt vittünk baj esetére, de azokkal is nagyjából csak hívni lehetett.

Minden korosztályban lehet találni függő embereket.

19/L

2020. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok, de nem értem, ebben mi a függés. Ha nem lenne a telcsim, ugyanazt csinálnám, csak egy csomó pénzt veszítenék. Keresztrejtvényért le kéne menni a boltba folyamat, memóriajátékot nem is tudom, hol találnék, az igazi puzzle-ök meg elég drágák. A CNN-nek nincs újságja, azt akkor laptopon nézném, wikipedia-t szintén, a kiadásokat nem mobilon, hanem kockás füzetben vezetném, a menzeszemet naptárban jelölném, ha lenne naptáram, a tesómmal vagy itthon csetelnék csak, vagy sms-t irkálnék, ami szintén pénz. A múltkor nem tudtam volna pénzt átvezetni a számlámra telefonnal, hanem haza kellett volna szaladnom, és a laptopon elintézni, majd visszamenni fizetni.


Az, hogy valaki fél órát nevet meme-eken, nem jelenti azt, hogy szar ember.

2020. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Nálam a telefonozás pótcselekvés, mikor unatkozom. Ha elmegyek pl a barátaimmal vagy barátommal vagyok, alig nézek rá, egy nap alatt kb 20 percet használom összesen.

20/L

2020. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiatalok.


Igazából nézhetjük fordítva is, miért kellene "kibírni" telefon nélkül? Miben lesz valakinek tartalmasabb az élete, ha nincs?


Nyilván van káros szint, meg helyzetek amikor nem illik használni, de nem oszt nem szoroz, hogy valaki a TV-t bámulja vagy éppen a telefonját.

2020. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!