Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi állításról? Megfigyeltetek valami hasonlót?

Figyelt kérdés
Az emberek ahogy felnőnek, úgy kamaszkoruk során az eredeti személyiségük szép lassan eltűnik (elhalványul), a keletkezett hiányosságokat különféle sztereotípiákkal, társadalmi normákkal, és változatos 'szerepekkel' töltik ki. Ennek köszönhetően a legtöbb ember szinte egyforma, "szürke" ember - nem csak hivatalos környezetben, de otthon, vagy barátok között is ilyen "szürkén" viselkednek.

2020. jún. 5. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz
2020. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki a munkával, meg a hivatalos dolgokkal jönne, érdemes belegondolni, hogy OTTHON vagy BARÁTOK KÖZÖTT is megfigyelhető a dolog.
2020. jún. 5. 23:27
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Vam ilyen jelenség, de nem általános. Bizonyos embrekre ez jellemző, másokra más. Ahogy mondani szokták, harom két féle ember letezik. Vannak akik másokról beszélgetnek és vannak akik ötletekről, új dolgokról és találmányokrol beszélgetnek. Persze az emberek kicsit ilyenek és olyanok is, és az előző tipusba tartozók között vannak olyanok, akikről írtál. Átjárás a két tipus között nem lehetelen, sőt gyakori dolog, hiszen az emberek folyamatosan változnak.
2020. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Folytatva a dolgot, attól hogy valaki sokáig, akár évekig szürke emberként él, nem jelenti azt, hogy mindig ilyen volt és ilyen marad. Mindannyian átesünk ilyen fázisokon a belső fejlődésünk és az adott élethelyzetek miatt.
2020. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én igazából arra nem találok választ, hogy otthon pl. miért viselkednek szürkén. Tudom, betartják az elvárásokat, de otthon?

A probléma az, hogy ilyenkor mindig rágják a fülem, hogy legyek már ilyen meg olyan. Mintha nem lennék teljes értékű ember attól, hogy nem esek hanyatt egy kocsitól pl.

2020. jún. 6. 00:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igaz, én minél egyedibb próbálok lenni, a humoromat is minél szokatlanabbá tenni (két féle ember van egyébként: aki nagyon szereti a humoromat és aki tiszta szívből gyűlöli), de én még kamasz vagyok. De megfogadtam, hogy csak magamnak fogok megfelelni, soha nem leszek olyan semmilyen (értsd.: átlagos)
2020. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek, de szerintem ez egyáltalán nem általános. Eleve a legtöbb ember személyisége már kamaszként is átlagos, szóval nem tűnik el semmi, csak ugyanazt viszik tovább. A különbség maximum annyi, hogy tiniként sokan kivételesnek és különlegesnek érzik magukat, pedig nem azok.
2020. jún. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ez most egy célzás lett volna?
2020. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Dehogy, nem is néztem a többi választ.
2020. jún. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ja, oké, bocsi akkor XD
2020. jún. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!