Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem hisznek Istenben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Magamról? Csak a legjobbat :D
2020. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Én sem hiszek.
2020. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem bántásból csak érdekel ez a téma hogy akik nem hisznek istenben akkor szerintetek ki teremtett titeket?
2020. jún. 6. 13:18
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

#3:

Engem nem teremtettek, hanem anyu szült. Nálad hogy történt? :D

2020. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Engem is anyu szerencsére 😂
2020. jún. 6. 13:26
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nem bántásból, de tegyük fel akkor, hogy van Isten. Őt ki teremtette? Egy másik Isten? És a másik istent ki teremtette? Ez mehetne így a végtelenségig.


Amúgy a kérdésre válaszolva nem a vallás alapján ítélem meg az embereket, nem gondolok semmit sem az ateistákról, sem a vallásosokról. Na de amikor valaki begyepesedett, és mindenkit próbál téríteni, és hisztizik, ha valaki nem ért vele egyet, azokat az embereket utálom.

2020. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem azért kérdeztem hogy mindenki azt gondolja amit én gondolok én csak szimplán érdeklődöm és igen ezt senki se tudja meg mondani hogy hogy ki teremtette Istent. Nekem sincs bajom senkivel hiszen az ő dolguk hogy mit hisznek én csupán csak érdeklődőm
2020. jún. 6. 13:34
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjük ott, hogy oké, létezik Isten....na de melyik Isten? Mert hogy ahány vallás annyi féle-fajta isten van...
2020. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem rád céloztam, csak itt faluhelyen nagyon sok emberre jellemző a térítgetés. De az érdeklődéssel nincs baj.
2020. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, nem bántásból, de tegyük fel akkor, hogy van Isten. Őt ki teremtette?


Számolj el 1-től 10-ig majd visszafelé. Egyes egész szám előtt mi van? Semmi. Tehát Isten előtt nem létezett senki és semmi.

2020. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!