Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem hisznek Istenben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

#10

SZERINTEM ez nem így működik, a semmiből hogy lesz valami? De felesleges ezen vitázni, épp ezért nem tudunk 100%-os igazságot arról, hogy hogyan keletkezett az univerzum, és valószínűleg soha nem is fogjuk megtudni. Amit most írtál, azt sem tudod bizonyítani.


Különben is, ha hiszed, ha nem, az egyes előtt végtelen mennyiségű szám létezik, ezt hívják megszámolhatatlan végtelennek. Ha belegondolsz, közvetlenül az 1 előtt milyen szám áll? 0.999999999999999.... és így tovább, végtelen kilencessel. De ez off volt. :)

2020. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

Nem vágod amit írtam. EGÉSZ SZÁM! Mert nincs pl.: háromnegyed ember, nincs 0.99999999999 ember, csak egy ember. De persze képletesen értettem, nem Istent akartam emberré alacsonyítani. Mint ahogy nincs 0.999999 autó, csak egy egész.

Azt hogy anyukád hozott a világra ez ok, de valakinek el kellett döntenie, hogy mikor, hol, melyik családban. Születhettél volna Afrikában 10. században is, nem?🤔 Ezt ki döntötte el? Ki döntötte el, hogy fiúként vagy lányként szüless meg? Egy sor végtelen kérdést fel tudnánk tenni, de persze nem téríteni akarok bárkit is. Mindenki úgy éljen ahogy neki tetszik, nem kell másoknak ártani. Ha ő nem Istenben, hanem tehénben hisz, akkor legyen.

2020. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Az a gond ezzel az egésszel, hogy az emberek kitaláltak maguknak egy mesét. Az ember az egész világhoz képest egy senki, aprók vagyunk, jelentéktlenek. Na most akkor miért is létezne valami, amit csak úgy a semmiből kitaláltak annó? Lehet hinni benne, nincs ezzel semmi baj, hiszen mindenki hisz valamiben, maximum nem istennek hívja, hanem sorsnak vagy karmának vagy bárminek, de ha logikusan belegondolunk, olyan hogy isten, nincs. Legalábbis abban a formában biztos nincs, ahogyan azt a sok elvakult, buta ember elképzeli.
2020. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy józanul gondolkodnak.
2020. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igaz hogy mi a világűrben egy porszemek vagyunk és ezt most nem azért mondom hogy embereket lázitsak még mindíg csak érdeklődőm hogy akkor miért mondja ugyanazt a történetet több száz sőt millió ember

És volt már rá példa hogy meghalt egy ember vagyis úgy mond vissza tért a halálból és azt mondta istennel találkozott persze lehet kitalált is de sok ember volt már így és nem találhatták ki ugyanazt és azokszerint akik nem hisznek a teremtőben akkor ha meghalnak szerintük hova fognak kerülni? 🤔:-)

2020. jún. 6. 16:32
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
A föld alá. Te emlékszel, hogy mi volt születésed előtt? Na, szerintem halál után is az lesz.
2020. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek megszűnik az élet egy pillanat alatt?
2020. jún. 6. 17:38
 18/24 anonim ***** válasza:
9%

"Legalábbis abban a formában biztos nincs, ahogyan azt a sok elvakult, buta ember elképzeli."


Gratulálok, elkezdett személyeskedni a kis hitetlenünk.

Majd halál után is, aki engedte, hogy ebben a pár évtizedben lélegezz majd neki is mond, hogy milyen buta. Majd megkapod a magadét.

2020. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy már kinőttek a képzeletbeli baratokban való hitből
2020. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Én senkire sem mondtam azt hogy buta én eleve azért tettem fel ezt a kérdést mert kíváncsi voltam nem azért hogy hitetlenek nevezzenek ami egyébként nagyon sértő számomra és úgy gondolom hogy én szépen beszéltem és kérdeztem


Egyszerű kérdéseket tettem fel nem úgy fogalmaztam hogy pl. Te miért nem hiszel istenben mert hinned kell benne NEM. Én mindenkivel szépen beszéltem és beszélek is egyáltalán nem akarok hogy higgyetek istenben hisz a ti tolgotok. De jól esne ha ti is szépen beszélnétem. És nem vagyok ideges ha valaki azt hinné most is csak rendesen beszélek :-)

2020. jún. 6. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!