Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó ez így?

Szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés
Eddig kultúrákban öltözködnek,de most tesi tagozatra járok és azóta mindig mindenhol melegítő alsóban és kapucnis melegítő felsőben vagyok,meg mostmár aranyláncokat is hordok,és az osztály társaikkal állandóan csak cigizünk nem nagyon tanulók,és a szókincset is megváltozik ha ott vagyok pl tesó köcsög g ci,és úgy hívnak H köcsög.

2020. jún. 9. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez így nagyon nem jó, az ilyen embereket szokták lenézni és utolsó parasztnak titulálni
2020. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég suttyó lettél. Nem jó ez igy
2020. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja már sokan mondták de szeretek a tesokkal bulizni tanulás helytt
2020. jún. 9. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valtoztatni?
2020. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Mi pl barátaimmal állandóan k.anyáztunk meg különböző káromkodást mondtunk egymásra de ez annak a példája hogy annyira ismertük egymást hogy ezeket nem vettük komolyan mégse lettünk egy utolsó senkiháziak igaz mi nem úgy voltunk a tanulással hogy lesz@artuk magasról hanem tanultunk normálisan bár nekem könnyen ment mert vizsgát is úgy tettem le hogy tanulás nélkül hogy megszereztem a 86%-ot a vizsgán. Az meg hogy nem akarsz tanulni hát a te dolgod de ha majd csak valami olyan munkára vesznek fel amit ha megölnének se csinálnál meg majd akkor gondolkozol el ezen hogy inkább tanulni kellet volna.
2020. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!