Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testépítőknek miért nagyképűsé...

Testépítőknek miért nagyképűség a pózolás?

Figyelt kérdés

Ha egy testépítő edzést folytató ember mutogatja magát akkor egyesek részéről negatív megítélés jön, hogy mit kell menősködni, de ha crossfittes vagy egyéb csapatsportosok közös fotón mutatják hogy "igen megcsináltuk ezt az edzést" ahogy ezt szinte minden ilyen crossfitte csapat csinálja, akkor mindenki tapsol hogy igen szuperek vagytok.


Miért van ez a kettős mérce?



2020. jún. 9. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam ilyet.
2020. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagyképűség. A legjobb barátom testépítő és nála alázatosabb embert nem is ismerek
2020. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, én még alázatos testépítőt nem láttam. Többségük kötekedő primitív gorilla.
2020. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mutatod, ha jó, csak az a nem mindegy, kiknek, mikor és hol.
2020. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet a dolog normális velejárója is, de nagyképű magamutogatás is, ha mondjuk kéretlenül tolod mások arcába. Attól függ, kinek, mikor és milyen körülmények között mutatja valaki.
2020. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!