Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok anya/apa miért hagyja...

Sok anya/apa miért hagyja hogy a kisbaba az etetésnél mindent összemaszatoljon?

Figyelt kérdés
Nyilvan ertem, hogy a gyereknek meg kell tanulnia normalisan enni, nem megy konnyen de pl amikor az egesz agy, kanape asztal ossze van csulazva, majd ezt jopofan lofotozzak es feltoltik netre, ebben mi a jo?
2020. jún. 10. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez most pl egy internetrol szedett stockphoto nyilvan, de az ilyesmikre gondolok

2020. jún. 10. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

mert cukinak tarják az ilyen momzillák

Gusztustalan. Egy magatehetetlen lényt pakolásznal fészbukra, mert "jajj de kis cuki, most ettünk, most kakiltunk" pff bleeeeh

Kiváncsi vagyok, hogy a az idős magatehetetlen szülőkről,nagyszülőkről miért nem posztolnak, hogy "jajj a nagyi bekaklit, most fürdettem meg, de kis cuki"

2020. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, engem amúgy is idegesít hogy tele van a Facebook kisbabás képekkel. Nincs bajom velük, amíg nem tolják az arcomba. Néhány anyukának tanfolyamot kene tartani, mit tesz azzal hogy 0-24-ben képeket posztol a gyerekéről, hol pelenkában, bugyiban... meg úgy általánosságban. Tele az internet pedofilokkal. Biztos nagyon fog neki örülni a gyerek is, ha majd neki is lesz saját profilja.
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Konkrétan senki sem hagyja.

Az, hogy egy beállított képen mit látsz, nem fedi a valóságot.

Vagy szerinted a pisai ferde tornyot is a turisták tartják a helyén?

2020. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
van hogy nem tudnak ellene mit tenni és cuki
2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem belefáradnak. Könnyebb feltakarítani mint 30 percig míg a gyerek étkezik reménytelenűl 20 másodpercenként rászólni.
2020. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik részük szerintem bele van fáradva. Napjában többször ugyanazt a macerát végigcsinálni... Bedugod a szájába, de visszaköpködi, kifújja, elhajigálja, unja, nyafog, stb.

Meg vannak olyan szülők is, akik hagyják, hogy felfedezze az ételt, az állagát, játsszon a kanállal, ismerkedjen vele, próbálgassa az önállóságát, hát ez is egy módszer, csak elég sokat kell utána takarítani, mosni, fürdetni, hajat mosni...

Persze aki gyereket vállalt, az ezeket is vállalta.

2020. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!