Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanak legtöbbször a...

Mit mondanak legtöbbször a 3-4 évesek arra, hogy honnan jön a kisbaba?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A gólya hozza(persze, ha nem terhes éppen az anyja a kistestvérével).
2018. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Valami lehetetlen hülyeséget. Buta az összes, mint a tök.
2018. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam azt mondja, hogy nem a hasamból jött, hanem autóval jött a világ végéről.
2018. nov. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy nem tök hülye mindegyik, valamelyik gyerek már egészen jól informált. Én például már 4 évesen is tudtam, hogy a fiú teszi bele a babát a lányba és, hogy alul jön ki, de még azt is, hogy a gumi arra van, hogy ne legyen baba.

De igen, általában a gólyás mesét szokták mondani inkább.

16/L

2018. nov. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rêg feküdtünk az ágyon a 4 éves kislányommal, beszélgetünk. Mikor rárakta a fejét a hasamra, elejtettem egy ilyen mondatot, hogy" nem is olyan rég még itt voltál anya pocakjába". Ekkor ijedten rám nézett, és megkérdezte; "anya,te megettél engem?"
2018. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon remélem, hogy a gólyás mese azért már nem ilyen gyakori. Anya hasából jön. szerintem a legtöbb ovis ezt mondaná. Főleg, ha van kistestvére.
2018. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!