Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisbaba mellett dohányzók?

Kisbaba mellett dohányzók?

Figyelt kérdés

Amikor megyek az utcán ez kb állandó: drága kismama vagy a babakocsit tolva, vagy a kicsi kezét fogva, dohányzik.


A legtöbb drága anyuka felmagasztalja magát ugye, hogy ő szent, szenved meg jajderossz neki. De a gyerekből már passzív dohányost nevel.


Ilyenkor ezek mit éreznek?


2017. okt. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, én is megvetem az ilyen embereket...én is dohányoztam, nemrég szoktam le, nem részletezem, hogy milyen hülyeség a cigizés, úgyis mindenki tudja, mégis szívja, ahogy én is tettem..Ha egy anyuka vagy apuka cigizik, azzal rossz példát mutat a gyereknek, de ha már így alakult, legalább vonuljon félre, vagy bírja ki, ha pl kisbabája van, hogy amíg kiviszi babakocsiban, legalább addig ne gyújtson rá.
2017. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

amikor bejött ez a nemzeti dohányboltos dolog, akkor is olyanokat írtak ki, hogy "felháborító, hogy kint kellett hagynom az 1/2/5 éves gyereket az utcán, amíg cigit vettem" meg hogy "meg KELLETT kérnem egy idegent, hogy vigyázzon rá, amíg bemegyek" :D

de sose olvastam olyat, hogy "haza kellett mennem a gyerekkel és külön visszamenni cigiért, jaj de bosszantó" :D

2017. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg van róluk a véleményem, de sose mondtam egy dohányosnak sem, hogy mit gondolok erről. Fáj amikor látom a terhes anyukát cigizni és akkor azzal érvel, hogy "ez csak női cigi, az nem annyira büdös". Hát oké, ha te így állsz a gyereked egészségéhez. Sokszor látom, hogy az egyik karján a kisgyerek, másikban meg a cigi. Oké leszokni nehéz, de akkor legalább kimehetnél a kertbe, vagy a ház elé, bárhova, ahol se gyereket, se szomszédot nem zavarsz ezzel.
2017. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyereket osszehozni egyszeru. Utana jon a neheze.


Nekem nincs gyerekem, nem is szeretem oket de en siman felnyomnamaz ilyen szulot, mert felelotlen.

Aztan egy idegbeteg, fuggo nemzedeket kapunk

2017. okt. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!