Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan szegény emberről, aki nem hajlandó megenni a finom csirkefarhátból készült levest, vagy pörköltet?

Figyelt kérdés
Állítólag éhezik, és vittem neki a főztömből (én nagyon szeretem), mert segíteni akartam. Azt mondta, ő ilyen vacakot nem eszik, csak csirkecombot vagy csirkemellet.

2020. jún. 10. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem éhezik.
2020. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg annyira éhezne akkor szó nélkül megette volna.
2020. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is hallottam már ilyen "szegény emberekről" akiknek amúgy 50% tulajdonjoga van egy étteremben. (tekintsünk el a koronavírustól, ez nem mai sztori)
2020. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha tényleg éhes lenne, nem válogatna.
2020. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha te nem vagy szegény, miért csontból főzöl pörköltet?

Ha neki akartál jót, miért nem normálisabb húsból főzted?

Én sem vagyok teli pénzzel, de farhátból csak levest főznék, másra nem jó, mert annyira kevés rajta a hús.

2020. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor éhezzen. Erre nehéz mást mondani.
2020. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Aki ilyet csinál, az biztos nem éhezik. Amúgy én nem szoktam farhátból főzni és szerencsére nem is szorulok rá, hogy más adjon nekem enni, de ha egy ismerősöm kedvességből hozna kóstolót a főztjéből, én biztos nem mondanám rá, hogy nekem ilyen vacak nem kell. Ez bunkóság. Ha nem is kéri, udvariasan is megmondhatná.
2020. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nem tudom, hogy más hogy van vele, de ha nem eszi meg, nem eszi. Van ilyen. Nem itt kezdődnek a problémák.
2020. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
En azt ertenem, hogy nem birja az emesztese, pl en nem birnam, de helyette ures fozeleket, vagy vajaskenyeret enne.
2020. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Én is hiába vagyok dög éhes, nem eszek meg olyat amit nem szeretek
2020. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!