Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen típusú lány hol...

Egy ilyen típusú lány hol találhat barátokat és fiút magának?

Figyelt kérdés

- introvertált

- többnyire otthonülős fajta, de ha hívják, akkor megy barátokkal picikét szórakozni, kivéve buli, mert nem egy bulizós fajta

- nem tud hülyülni, mert nem képes rá

- nincs humorérzéke és unalmas

- szereti a focit és focizik is hobbi szinten

- nem nőies, de nem is férfias

- nem szeret nagy társaságban lenni


Ui.: itt gyk-n nem ismerkedek senkivel, nem írok vissza privátba seninek!



2020. jún. 10. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Az egyetlen hely ahol lenne lehetoseged ismerkedni (gyk) nem elsz vele. Akkor gondolom mas netes oldalt se javasoljunk, mert ugyan az, mintha gykn ismerkednel. Eloben nyilvan nem tudsz, mert akkor mar ismerkedtel volna ott es nem tetted volna ki a kerdest. Igy a lehetosegeid szama lecsokkent 0ra, a kerdes a tovabbiakban folosleges. Szep napot!
2020. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem vagy nyitott, akkor sehol. Én például el tudnálak fogadni barátnak és nem is vinnélek nagy társaságba, max a párommal hármasban. És ahova járunk az nem buli, nem piálás, hanem normális, kultúrált programok. De ha nem, nem. Nem vagyok erőszakos típus.
2020. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már én kérek elnézést, hogy nem neten akarok ismerkedni, ahol kitudja ki van a monitor mögött.
2020. jún. 10. 15:49
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én megszámolni se tudom hány emberrel találkoztam netről. Mindig az volt akire számítottam, már ha eljött, mert volt hogy nem. Persze nem árt óvatosnak lenni, jól ismerd meg a másikat és minimum telefonon beszéljetek előtte, de amúgy nincs ezzel semmi gond, jó lehetőség olyanokat megismerned akikkel amúgy soha nem találkoznál.
2020. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell elnezest kerned senkitol, azt csinalsz amit akarsz.
2020. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kipróbálhatnád a netes ismerkedést. Beszélsz valakivel aztán átmentek facebookra mondjuk ahol tényleg meg tudod állapítani hogy kivel is beszélsz, legalábbis elég nagy biztonsággal. De a te döntésed.


A foci nem rossz kiindulásnak. Kereshetnél a közeledben helyeket ahol lehet focizni, társaságokat, vagy az ismerőseiden keresztül megismerhetnél akár foci közben is új embereket. Esetleg van még bármi más hobbi, szabadidős tevékenység, ami érdekel?


Néha kicsit meg kell erőltetni magad, ha a barátaiddal mentek valahova az is egy jó lehetőség. Itt is igaz hogy próbálhatnál velük más társaságokba is menni, néha te is szervezz valami programot, ne csak várd hogy elhívjanak.

2020. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem érted meg, hogy hiába hívom őket, nem jönnek? És egyébként nincsenek barátaim.
2020. jún. 10. 16:39
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A kerdesbe meg azt irtad, h vannak. Akkor vegyuk sorra. Baratokon keresztul nem tudsz, neten nem tudsz. Akkor hobbin keresztul. Iratkozz be focizni. Vagy jarj el kondizni, en ott is talaltam haverokat. Bar altalaban csak kicsi termekben konnyu baratkozni, a nagyobb helyeken senki se beszelget.
2020. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
#7 Én normálisan írtam neked, részemről ennyi.
2020. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Minek kérsz tanácsot,ha senkiét nem fogadod meg?
2020. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!