Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol talalhatnek hasonló...

Hol talalhatnek hasonló személyiségű barátokat, mint en? Mar eléggé unom az eletem.

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Van pár baratom a suliban es pár a sulim kívül. A sulim kívüli baratnoimmel sokkal jobb a viszonyom, azonban azt veszem észre, hogy mindenki be van punnyadva, monoton az életük es ez ellen nem tesznek semmit.

En személy szerint nagyon szeretek bulizni, amikor van alkalmam elmegyek, azonban ez sajnos ritkán fordul elo, mert ossz vissz egy baratnom van aki szinten szeret bulizni, de o is ritkán ér ra. Most a heten is lesz egy buli, ahova el hívtam pár ismerősömet, mert a baratnom beteg, de olyannyira nem akarnak jönni, hogy mar nem is valaszolnak, csak hogy ne kelljen lemondani. Persze egyedül nem fogok elmenni, de elég melyen érintett, hogy az ég vilagon senkit nem talalok aki eljönne.

Szoval a kérdésem lenyege, hogy szerintetek hol talalhatnek olyan barátnőket, akik hajlandóak is élni az életet? Nem feltétlenül csak a bulizásra gondolok, hanem olyanokra akik mondjuk delutan szívesen beülnek egy kávéra vagy jarkalnak a városban. Mert az en barataim csak suli es haza. Es en ezt mar unom, nem történik velem szinte semmi (jo dologra gondolok). Persze igy aztán esetlegesen egy fiut is hiába varok az életemben, ha állandóan otthon ragadok. Az egesz sztoriban az a vicces, hogy manapság szinte minden fiatal szórakozik, en megis kifogom azokat az emberek akik nem. Félreértés ne essék, szeretem a baratnoimet, de nekem mar sok ez a tétlenség es szeretnek uj embereket megismerni. Hol tehetném ezt meg? Az egyetemet ne írjatok válasznak, mar próbálkoztam, de nem foglalkoztak velem.

19/L



2017. febr. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvastam volna.

Azzal a különbséggel, hogy én már végeztem az alapszakkal, most mesteren vagyok, de a helyzet nem változott.

Én se tudok kb. semmit se csinálni, örülök ha valahova elmegyünk egyáltalán. Ez most így tanács volt a javából :D de legalább érezd, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.

2017. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A többiek soha nem járnak soha sehova vagy csak nem veled mennek, ezért nem mondják neked?
2017. febr. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyes: Sajnálom, hogy te is ezzel a problémával küzdesz. Reméljük egyszer mindkettőnknek jobb lesz :)

Kettes: Persze a barátnőimnek is vannak barátnőik és néha szoktak találkozni, de akkor is csak mondjuk pár órára. Szóval nem érzem úgy, hogy engem leráznának. Plusz állandóan azt mondják, hogy mindig mindenkivel kettesben kell találkozni, amit nem értek, de elfogadok.

2017. febr. 15. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokj le a drogokról, töltsd értelmes dologgal a szabadidőd, és tádááá, máris jobban fogod érezni magad. ;)
2017. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, majdnem hasonló helyzetben vagyok..A problémám az hogy az egyetemi bulik mindig hétköznaponként vannak és általában minden hétköznap reggel 10-től vagy 8-tól gyakorlatom van, ami ugye katalógusos..nos a probléma az hogy így nem igazán tudok elmenni bulizni mert hiányoznék a gyakszikról, ami ugye nem lenne jó az aláírás miatt. A bónusz ehhez még az hogy bejárós vagyok tehát még buszoznom is kell haza..így annyira rossz mert félek hogy kimaradok a sok jó buliból..bár van még egy B terv, hogy hétvégente megyek/megyünk bulizni, péntek-szombat..úgy érzem hogy "elmegy" a fiatalságom azzal hogy itthon ülök és semmit se csinálok..19/F. Ha szeretnél erről a témáról beszélni, nyugodtan írhatsz! :)
2017. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!