Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék fiú barátot/ba...

Hol találhatnék fiú barátot/barátokat? 18 allatiakra gondoltam.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon szeretnék egy fiú barátot,mert szükségem van rá. Volt egy pár fiú akikkel itt elkezdtem beszélgetni,minden jó volt,tök jól elbeszélgettünk stb.,de amikor oda jutottunk,hogy facebookon folytassuk,mind eltűntek :( nem értem miért. Tippek,hogy hol barátkozhatnék? Élőben nem tudok olyan helyet ahol lehetne,meg amúgyis nem mernék csak úgy odamenni valakihez. Szóval inkább először neten szeretnék.

2018. júl. 18. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én állati vagyok :) csak nem 18 alatti :)
2018. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Alattiakra bocsánat
2018. júl. 18. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyan már :)

csak gondoltam írok vmit, más úgysem nagyon fog.

legtöbb ember társat v szexet keres.

2018. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én itt találtam velem egykorú lányt (15 éves) Segítettem a szerelmi életében,meg ő is az enyémben. Írj ha szeretnél(amit az előbb leirtam azt másnál nem vállalom) 😂😂😂
2018. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia én nem vagyok 18 év alatti, de feletti sem, amúgy nemrég elvesztettem vagy nem tudom a legjobb barátomat és kéne valaki akivel jól lehet beszélgetni erről, szóval ne izgulj én valószínűleg biztos beszélgetek veled
2018. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is barátkoznék fiúkkal, de jó lenne olyannal, aki szintén nem akar többet, és hisz a fiú-lány barátságban
2018. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!