Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hibás, és az irigy?

Figyelt kérdés

Kaptam egy doboz csokit nagymamámtól névnapomra, mondta, hogy kínáljam majd(!) meg. Mondom oké, nyilvánvaló. DE nem bontottam fel. Már lassan egy hónapja megvan, bontatlan állapotban a szekrény mélyén, mert még nem kívántam meg a csokit. Viszont azóta is hallgatom, hogy én nagyon irigy vagyok ővele, meg hogy egy szem csokit kért volna csak belőle, mert ő annyira kívánta, akart belőle enni, amikor megvette(lol?). És én mindig elmondom neki, hogy még ÉN MAGAM sem ettem belőle. De csak hajtogatja újra és újra...

Most tényleg irigy volnék? Vagy ezt hogy illik? Azért felbontom az ajándékba kapott csokit, hogy NEKI adjak belőle, de én nem eszem belőle, mert nem kívánom épp? A csoki eláll, nem fog rámrohadni, és nem fogom megfosztani attól az örömtől, hogy megkínáljam a drágalátos csokiból...



2020. jún. 10. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Add nekem, aztán béke lesz. ;)
2020. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ekkora problémát okoz, én felbontanám, adnék belőle neki, a többit meg elraknám későbbre magamnak. Mert ahogy mondtad a csoki eláll. Akkor is ha fel van bontva.
2020. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!