Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek voltak már rossz...

Valakinek voltak már rossz barátai, és fecseget ezt-azt amit nem kellett?

Figyelt kérdés

Felnőttként, és hogyan tette magát túl azon, amikor szembe jött az, amit mondott?


Több éves barátságok vége, toxikus barátok? Rossz barátok?



2020. jún. 11. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy értve fecseget? Pletykál?

Nekem társaságban volt ilyen. Nem fogadott el, nem szeretett, pedig közkedveltebb voltam, szerettek az emberek. Hál istennek nem ment a társaság rovására de nyilván nem tartottuk mi a kapcsolatot


Szerintem a te esetedben konkrétan nem igen lehet semmit se csinálni, sajnos magàt igazolja azzal, ha így viselkedik, és pletykàt csinál a bizalmadból. Mond meg neki hogy visszahallod, és álljon le, felnőtt módon távolodjatok el egymástól, de ne úgy mint az óvodában.


Sokszor csalódik az ember, vannak lehúzó barátok, és akkor sem lényeg hány éves a barátság

Magad érdekében ki kell belőle lépni

2020. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen haver volt, barát nem.
2020. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es:


Itt azért többről van szó, és az a helyzet hogy elég hülye voltam,hogy nem vettem észre az illető(k) valódi arcát. Magyarul ez két oldalú :én is buta voltam, a másik meg féreg lelkű. Ennyi. Sajnos 5-10 éves kapcsolataim mentek a kukába.

2020. jún. 13. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk örülök neki hogy ennyi volt. Gondolkodom azért azon, mi legyen.


2: Akkor te legalább olcsóbban megúsztad.

2020. jún. 13. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban leírnád a sztorit? Így nehéz èrdemben választ adni
2020. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nemregiben vettem le a lapot, hogy volt egy ember az életemben, akit túlságosan jobbnak tartottam, mint ami. Jobban bíztam benne, úgy vettem, mi barátok vagyunk. Volt sok programunk együtt, ami idővel negritkult, s mivel utána kiderült :én csak az ő kis céljaira voltam tartva, és már nem vagyok hasznos számára.

Lelettem aljas módon razva, és ő éveken át kihasznált, lent tartott, és félre vezetett, manipulált. Ennyi. Hülye voltam. Kicsit forrok néha tőle az idegtol. Már felnőtt vagyok, 30 éves. Ennyi.

2020. jún. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!