Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek fiatalon semmi szociális élete nincsen, egyáltalán nem jár bulizni, ehelyett minden szabadidejét az megszállottan edzésre fordítja? Ezt később meg fogja bánni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Meg, ha nem épít belőle 100 millió $-os vállalkozást külföldön, mint Cris Heria, vagy a Next workout.
2020. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha nagyon introvertált és nincs igénye a bulizásra, akkor 40 évesen bánni fogja, hogy 20 évesen nem bulizott?
2020. jún. 11. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészségére, engem nem zavar.

A szociális élet pedig nem csak a bulizást jelenti, hanem annál sokkal sokrétűbb dolog. Sivár lenne az életem a barátaim és a velük átélt kalandok és programok nélkül, de ha valakinek erre nincs igénye, akkor ne kényszerítse rá magát.

Lehet, hogy megbánja, és az is lehet, hogy nem. Azt tedd most, ami most örömet okoz és a ne azon izgulj, hogy talán meg fogod-e bánni.

22/L

2020. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az a kérdés, hogy bánni fogja-e, hogy nem töltött el az életéből órákat hangos zajban és tömegben?
2020. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 tök8 mit csinálsz, úgyis meg fogod bánni egyszer. Aki azt mondja, hogy nem bár az életében semmit, az szimplán hazudik.
2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szociális élet nem csak a bulizás jelenti. Ha szó szerint sehova nem jár csak edzeni azt szerintem meg fogja bánni. De ezer dolgot lehet csinálni a bulin kívül.

Tehát ha csak bulizni nem jár de vannak barátai akkor az megint más mintha azért nem csinál ilyen dolgokat mert az edzés megszállottja, és minden mást félretesz. Mert egy introvertált embernek is szüksége van emberi kapcsolatokra. 30 után pedig a barátkozás, úgy kapcsolatok szerzése már egyre kevésbé megy.

2020. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én 20 vagyok, soha nem buliztam, nem is akarok. Régen nemhogy bulizni nem voltam, de barátaim sem voltak egészen 15-16 éves koromig. Semmilyen szociális életem nem volt. És most már vannak barátaim, de bulizni egyáltalán nem akarok, komolyabb vagyok. A jövőmre és a tanulásra fordítom az időmet/energiámat. Edzeni nem járok, nem is érdekel a dolog.
2020. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az edzéssel szeretne valamilyen karriert befutni, akkor nem gond.
2020. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ő dolga. Ez is egy választás. Ha neki jó így, ki vagyok én, hogy elítéljem? :) Viszont ha azt hiszi, hogy sportkarrierje lesz, lehet, hogy hatalmasat fog csalódni. De ha azért csinálja, mert élvezi, akkor miért is ne?
2020. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne ess túlzásba, találd meg az egyensúlyt. Szerintem ha egyáltalán nem ész szociális életet azt meg fogod bánni, azt hogy nem bulizol, hát az emberfüggő, azt lehet nem.
2020. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!