Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarok mi miatt gyanakvóbbak...

Magyarok mi miatt gyanakvóbbak idegenekkel?

Figyelt kérdés

3 Hónapot töltöttem Egyesült Államokban és nagyon élveztem ott azt hogy ott sokkal megszokottabb dolog hogy idegen emberek is szóba elegyednek egymással.


A repülőn, kávézóban, vonaton, majdnem bárhol.


Mi az oka hogy magyarok közt ez nem szokás? Legalábbis nagyon kevesen szociálisak ennyire.


Ha egy magyarhoz így megpróbálok hozzászólni akkor gyanakvóan néz hogy vajon újabb kéregető vagyok e vagy valami perverz, mlm ügynök, fel akarom szedni, átverni, kirabolni stb.


Olyan elszomorító ez, a mi társadalmunkban ennek mi lehet az oka?



2020. ápr. 10. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat le is írtad miért vagyunk ilyenek.

Én 10 évig éltem külföldön ott méginkább széthúzás van a magyarok között, sokan ismeretlenül is pénzt, lakhatást, munkát várnak csak mert köszöntél.

Az hogy miért alakult ez így a magyarságnál az egy jó kérdés, de szerencsére nem mindenki ilyen.

Én nagyon könnyen szóba elegyedek bárkivel aki erre nyitott és az arcán nem a világ összes fajdalma ül

2020. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert alakult ez ki, mert nagy valoszinuseggel aki hozzad szol, magyar, az akar valamit. Keves olyan magyarral talalkoztam, aki csak beszelgetni akart volna.
2020. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisebb ország vagyunk,más kultúra,ezt is tegyük hozzá.Az USA populációja sokkal kiterjedtebb,alapból több fajta népességből tevődik össze,ezt szokták meg.Bár mondjuk mi is megszokhatnánk egymást,lehetnénk nyitottabbak....szóval jó kérdés.
2020. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nálunk nagyjából az általad felsorolt szempontokra kell számítani sajnos
2020. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért lehetséges mert ha valaki odajön sok esetben kérni jön. Az USA más nagyobb is és több a populáció különféle nép csoportok laknak együtt.
2020. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül sok a gyilkosság amerikában. Szóval van ennek hátránya is. Meg mindenkinek fegyver. Nem laknek ott. Inkább itt.
2020. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!