Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántál meg valamit életedben...

Bántál meg valamit életedben ? Mi volt a legrosszabb döntés, amit hoztál ? Ha lenne lehetőséged, visszamennél az időben és visszacsinálnád ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Az első "mi van ha" gondolatot kitörölném 4. osztályból😅


Azóta kissé zárkózottabb vagyok(mert" mi van ha") , pedig ha szerintem nem merül fel 4-ben az, hogy "mi van ha nár nem kedvelnek az osztálytársaim" akkor talán nyitottabb lennék.( tudom, ez nem csak ezen múlik, de szerintem ez a gyökere)

2020. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hogy megbíztam pár emberben pedig nem kellett volna.
2020. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Hiába tudtam, hogy mit akarok, sokáig húztam az időt. Féltem belevágni, elindulni afelé miatt szeretnék. Szerencsére még, megtehettem, hogy elindulok azon az úton, de ha tehetném visszamennék és nyakonvágnám magamat, hogy ne féljek, hanem csináljam.

És persze van egy csomó apró ciki helyzet amikor úgy éreztem, hogy bárcsak visszamehetnék legalább 1percet az időben.

2020. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem csináltam meg a sulit amit szerettem volna időben. Most, munka mellett már sokkal nehezebb lenne.


Sok időt pazaroltam olyanokra, akik nem érdemelték meg.

2020. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

20 evesen gyerekfejjel vettem hazat vidéken. Akkor meg nem tudtam hogy utalok utazni.

Kihagytam tobb nagy penzszerzesi lehetoseget. 35 evesen lehetne 2 hitelmentes lakasom. Engem Bud Spencer kellene felpofozzon a multban...

2020. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha visszamehetnék az időben,egypár embert nagy ívben elkerülnék.
2020. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Általános közepére mennék vissza, onnantól mindent máshogy csinálnék!

A legrosszabb döntés az a védekezés nélküli szex volt amiből gyerekem lett.

2020. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféle párkapcsolatot, tényleg az összes próbálkozást teljes egészében. Igen, visszamennék és máshogy csinálnám
2020. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemet mondanék a szobatárs cserére, amit a gimi második évének a felében ejtettem meg. Igaz jobb barátaim azok, akik azóta megfordultak mellettem szobatársként, sok konfliktust okozott az eltérő bioritmusunk és csak engem viselt meg fizikailag az alváshiány.
2020. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Megmenteném néhány régi, tönkrement barátságomat, amiket anno a túlzott büszkeségem miatt hagytam elúszni.
2020. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!