Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megkülönböztetni?

Hogyan lehet megkülönböztetni?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, a kérdésem nem rasszista, csupán érdekel.

Az egyik családtagommal beszélgettünk és szóba került hogy én nem tudom megkülönböztetni a romát a nem romától meg akkor sem, ha full "fekete.

Mik a tipikus jegyek??


2020. jún. 12. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
De hát színtévesztő vagy? Hogy nem tudsz egy feketét a fehértől megkülönböztetni?
2020. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.

De volt már olyan, akiről azt hittem roma, hogy nem az és fordítva is.

Nem vagyok az😀.

2020. jún. 12. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eled raknanak egy magyart es egy romat es azt mondanak, hogy ha nem tudod kivalasztani a ketto kozul a romat akkor fejbelonek teged, biztos ki tudnad valasztani :D csak unatkozol, es jobb kerdes nem jutott eszedbe.
2020. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is a színüktől függ csak, egyszerűen látszik az arcvonásaikon. Vannak olyan jellegzetes arcvonás kombinációk ami legtöbbször a cigányokon fordul elő.


Pl. az orruk olyan nagy, sas orr, mint Győzikének, ehhez vastag szemöldök, élesen kiugró szemöldökcsont, legtöbbször genetikailag sötét, karikás a szemük alja. A hajuk erős szálú, testszőrzetük is erős.


A cigánylányok közt van sok szép fiatal korukban, de hamar megöregszenek, elhíznak.

Legtöbbször alacsonyak a nők és a férfiak is. Kifejezetten magas cigányt nem láttam még soha.


Nyilván ha keverednek kevésbé jellegzetesek ezek a tulajdonságok, de ismerek jó pár fél cigányt világos bőrrel, világos hajjal és kék szemmel. Még róluk is meg lehet mondani a vonásaikból, hogy van bennük cigány vér.

2020. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kérdés onnan jutott eszembe, hogy volt egy rosszindulatú kolleginám, akiben nem voltam biztos, hogy az - e.

És mutattam egy családtagomnak és azt hozzáfűztem, hogy szerintem nem az, de lehet.. Erre mondta, hogy nem igaz nem vettem észre, mert látszik rajta.

Nem unatkozásból tettem fel.

2020. jún. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!