Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek rólam folyton...

Miért beszélnek rólam folyton a régi barátaim?

Figyelt kérdés

Van 2 régi barátnőm akik folytan figyelnek és rólam sugdoloznak,az új barátnőjükkel egyaránt. Sokszor van olyan érzésem,hogy kibeszélnek,főleg mikor feltünően bámulnak és aztán dugják össze a fejüket,hogy megbeszéljenek ezt-azt.

Tudom,hogy jó pletykálkodni és a háta mögött szidni a másikat,de miért kell folyton ezt csinálják? Már rendesen zavar,mert minden lépésemet figyelik. Remélem csak félreértem őket és csak beképzelem ezt az egészet.



2020. jún. 12. 23:30
 1/1 anonim válasza:

Ha nem vagy biztos benne, akkor először kérdezd meg őket. (Benne lehet, hogy hazudni fognak,de ezt észre lehet venni bizonyos jelekből) Ha kibeszélnek akkor sosem voltak igazán a barátaid, de ez most mindegy. Az egésznek az lehet az oka szerintem, hogy ilyen az emberek beállítottsága, ilyen a világ, sokkal kevesebb az önzetlen, igaz ember. Egy csomóan lelik örömüket mások gondjain, hibáin, olyan tulajdonságain, ami nem illik bele az átlagba. Nyilván nem vagy átlagos ember (mint a legtöbben), így van rólad téma.


Először kérdezz rá!

2020. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!