Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki ilyen?

Mitől lesz valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Eléggé fúrcsa szerzet... Ilyen keresztény, turbómagyar. A barátnője is szőke és kék szemű, szóval ez a tipikus árja izé, mondta többször is, hogy ha idősebbek lesznek minnél nagyobb családot szeretnének. Nem beszél a szexről és nem is érdeklődik iránta nagyon. Szerinte mélyen erkölcstelen dolog a maszturbáció, a homoszexualitás, az abortusz és az összes ilyen általa b*zilobbynak hívott dolog. Szereti a hazáját és ez nagyon látszik is rajta. Nemzeti ünnepeket, pl. állandóan bocskais öltönyben jelenik meg, csizmában és kalapban. Februárban pl. becsület napja alkalmából, úgy kiöltözött, mintha temetésen lett volna, fekete-fehérbe, vagyis gyászruhába. Történelemből remek, meg jó tanuló is, de nekem ez egy kicsit furcsa. Rendszeresen templomba jár stb. A barátnőjét is lehetne "kultúrharcnőnek" hívni szinészkedik, imádja a kultúrát stb. Mitől lesz valaki ilyen? Ez egészséges dolog, hogy ennyire erkölcsös?

2020. jún. 13. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
szerintem egy ez álszent dolog, de az ő dolga, így ki a fenét érdekel? :) ne foglalkozz vele
2020. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nos szerintem ez egy fokkal még mindig jobb mint amikor a 8 kerben játszanak amerikai feka gengszeresdit, meg mutogatják a westside-ot kék vagy piros fejdendőben...
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Begyepesedett emberek, szerintem. Konzervatívak, nem belőlük lesznek a "nagy gondolkodók", az biztos.

Nagy baj nincs velük, nem kell velük foglalkozni és kész. Hagy élje mindenki az életét.

2020. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Fanatikus! A legrosszabb fajta embertípusok egyike!


Fő jellemzőjük a tolerancia teljes hiánya!

Ez a fajta minden népcsoportban megtalálható. (Lásd. vallási fanatikusok, szektások, nácik, véresszájú kommunisták és egyéb szélsőségesek.)

A terroristák java része ezekből kerül ki.


Vigyázz, ne konfrontálódj vele, kerüld el amennyire csak lehet.

(Mert egy ilyennel még beszélni sem lehet, ha más elveket vallasz, más értékrendet követsz mint ő.)


Viszont borzasztóan veszélyesek!

A saját vélt igazuk tudatában, teljesen gátlástalanul, bármilyen gazságra képesek!

2020. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Nem értek egyet az előttem lévőkkel. Az, hogy valaki szereti a hazáját az igenis becsületre méltó, és az a gond, hogy kevés ilyen ember van. Nem kell túlzásba vinni az igaz, de KELL szeretni a hazánkat. És az sem gond, ha templomba jár. Van hite és nincs elveszve tömegemberként. Előfordulhat ugyan, hogy tényleg egy kicsit olyan fajta aki mutogatni akarja magát, hát jó. Az ilyenek túlzásokba esnek, de nem gond. Ő ilyen és kész.

Hogy mitől válik valaki ilyenné?

Először is a környezet ahol felnőtt. Másodszor a külső hatások amik érik és amelyeket beenged az életébe. Harmadszor meg a saját döntése, hogy így kezd viselkedni.


Egyetértek a világnézetével. Az abortusz a legborzasztóbb dolog, mert megölöd azt a kicsi magzatot. Ez olyan amikor téged ölnek meg csak kicsiben. Nem kell felelőtlenül szexelni és akkor nem kell abortuszhoz folyamodni.

És, hogy nem érdekli a szex? Legalább megtartja a szüzességét! Haleluja! Végre még egy ember aki így gondolja!

És az sem gond, hogy ellenzi a homoszexualitást. Ugyanis az emberiség agymosásának ez a másik része. Minket embereket férfinak és nőnek teremtettek és nagy részünk arra kapott küldetést, hogy utódokat hozzon világra és azt biztonságos normális családi légkörben nevelje fel.

Szóval szerintem az a lány normálisan gondolkodik.

2020. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mitől lenne már ő veszélyes? Soha nem verekedett még... Mi ezzel a baj? Miért nézitek le azért mert keresztény és szereti a hazáját és konzervatív? Én sem nézem le miatta, csak érdekes, mert a legtöbben ennyi idősen nem ilyenek. Talán annyi kérdéses tette volt (mindenki ezen röhögött az iskolában), hogy a bevásárlás közben, lerántotta a parókáját egy transzneműnek. xDD
2020. jún. 13. 16:46
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú és a barátnője is hasonlóan rajong a kultúráért. Színészkedik, könyveket ír stb. és tiszteli a magyar kultúrát és hagyományokat.
2020. jún. 13. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik válaszoló vagyok.


Kedves kérdező!

Egyszer leírod, h milyen furcsának találod az osztálytársadat, utána meg véded a kommentelőkkel szemben. Szerintem te magad se tudod, hogy is viszonyulj hozzá. (Vagy esetleg saját magadról írtál.)


De már az a tény, hogy erről ide írtál, mutatja, hogy érzed, itt valami nem stimmel.


És ez a nem "stimmelő" dolog, a túlzás!

A túlzás, ami bármilyen összefüggésben káros!

Nem baj az ha szereti a hazáját, sőt ez nagyon szép dolog.

Nem baj ha erkölcsös, templomba jár, stb. stb.

Ami ezeknél az embereknél a baj, amint írtam, a tolerancia hiánya!

Nem tudják elfogadni, hogy valaki másként vélekedjen, másként gondolkodjon, és másként cselekedjen, mint ahogy ők tartják helyesnek!


Ha megengedsz egy példát:

Nem baj, ha egy arab ember Allah-ban hisz.

Nem baj, ha buzgó a vallásának a gyakorlásában.

De az már baj, ha téged mindenáron meg akar győzni, hogy térj át az iszlám hitre, mert az az egy igaz hit a világon! (Legalábbis szerinte.)

És az már nagyon nagy baj, ha meg akar ölni téged, mert szerinte egy hitetlen kutya vagy!


És írtad nevetve, hogy nem veszélyes az osztálytársad, csak egy transznemű parókáját rántotta le.


Akkor leírnám neked az erőszak természetrajzát:


Három dolog kell hozzá, hogy idegen, ismeretlen, neked soha nem ártott emberekkel, bármiféle érdek nélkül erőszakos legyél, bántsad, vagy akár megöld őket.


Első: Az ideológia. Azt hiszed, helyes amit csinálsz.

(Mert ez egy bu.zi, egy náci, egy kommunista, egy arab, egy néger, stb...)


Második: A felelősség hiánya.

(Parancsra tettem, utasítottak, azt mondták, mindenki ütötte, stb...)


A harmadik: A fokozatosság.

(Csak beszólok neki, aztán gúnyolom, aztán már szidom, meglököm, leköpöm, felpofozom a trógert, megverem, csoportosan megverjük, agyon rugdosom, elpusztítom a férget, stb...)


Ezért írtam, az ilyen embereket jobb elkerülni, ezeket a dolgokat még csírájukban kell megakadályozni.

2020. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aztán honnan a jó büdös fenéből, tudod azt te, hogy neki milyen a természete?? Mindenkinek joga van nem elfogadónak lenni az LMBTQ+-osokkal, az abortuszosokkal stb.
2020. jún. 13. 17:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa dolog, hogy fiatalon már konzervatív, de attól függetlenül jó dolog és tisztelem a hazafiakat, bár én nem vagyok ilyen. Ezért kérdeztem mitől lesz valaki ilyen.
2020. jún. 13. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!