Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen influencereknek mint...

Az ilyen influencereknek mint Hodi Pamela, Vasvári Vivien stb honnan van ennyi idejuk feszt utazni ha ők tenyleg annyit dolgoznak mint mondják?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert náluk a munka azt jelenti, hogy a pénzes hapsi farkát dolgozzák meg, aki elviszi őket ilyen helyekre.
2020. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Aha bírom mikor mondják az influencerek, hogy "nagyon kemény napom volt, rengeteget dolgoztam". Kèpzelem.

Hiába van lepontozva az első... az ilyen nők sosem egy közmunkás pasival jönnek össze. Érdekes dolgok ezek.

2020. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

hát nem tudom mi abban a kemény munka a Hódi csajnak, hogy felvesz egy videót az ájfónjával, ahogy a haját befújja száraz samponnal. Majd kipakolja a netre. 10 perces hülye videók.

Vagy ha pózol egy termékkel egy fotón és kirakja instára. Megeröltető lehet.


Ne

2020. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

#3: Pamela szakítás után azt nyilatkozta, senki ne haragudjon a reklámos posztok miatt, de valamiből fizetnie kell a nagy lakást...

Látod nekik ez a munka. Az hogy elmenjenek egy normális munkahelyre, teljesen kizárt!

A sok agyhalott meg rajong értük. Mikor írják a celebeknek,hogy "példakép vagy"... Mi van??

2020. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy elmenjenek egy normális munkahelyre, teljesen kizárt!"


Szaktudása nincs, mégis milyen munkára vennék fel? Árupakolás nettó 180e-ért, abból a műkörmösére se telik, nem hogy a lakás fentartásra.

2020. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Megmondon őszintén amúgy ha jó kis összeget kapnék azért, hogy kenjem az arcom mindenféle szerrel és véleményezzem, meg fotózzam magam ilyen szponzor ruhákban én is csinálnám.

De valahogy szégyelném magam, és lenne normális munkahelyem is. És nem adnám elő, hogy helloka, én vagyok a nagy influenszer, megszakadok a munkába xd

És ismerősi körben is titkolnám amennyire lehet.

2020. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ez igaz! De mi lesz ha kiöregednek és senkit se fognak érdekelni?

Azt nem tudom elhinni, hogy a celebek közül senkinek sincs semmilyen szaktudása. Bár jogos.. könnyebb a neten vagy tv-ben vergődni sok százezerért.

2020. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Vivient ismerem személyesen is, egy evfolyamosok voltunk anno. Nem volt egy láng ész, viszont simulni, puncsolni, jó helyre tenni magát tudott mindig is. Gondolon ez felnőtt fejjel sincs maskepp.
2020. jún. 14. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!