Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertált és az energiav...

Az extrovertált és az energiavámpír ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi a különbség?

2020. jún. 14. 01:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
nem az extrovertált emberek csak szeretik a társaságot, az energiavámpírok elszívják tőled az energiát és az életkedvet
2020. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Az introvertáltaknak lehet.

Az extrovertált egy természetes vonástulajdonság, egy skála egyik végpontja (a másik az introvertált).


Az energiavámpírok általában nem egészséges személyek, manipulációval tartanak embereket a számukra kedvező helyzetben és beleakaszkodnak másokba. Tipikusan mártírok, érdekemberek, olyanok, akik úgy rinyálnak, hogy nem keresnek megoldást, csak dicséretet, vigasztalást vagy épp téged kritizálnak destruktív jelleggel. De ugyanilyen energiavámpír az uralkodásmániás egyén is, a szarkavaró is meg a többi, akivel ha találkozol utána fáradtnak érzed magad a fszságától

2020. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Nem feltétlenül: egy extro- nagyon hajlamos tud lenni a "csak én vagyok a fontos, én beszélhetek" gondolkodásra".
2020. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az extrovertált az szeret az emberek között lenni, kikapcsolódást jelent, az energiavámpír meg a jelenlétével próbál leszívni téged és nincs köze ahhoz hogy intro vagy extro (panaszkodik, hibáztat, negatív..stb)
2020. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!