Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért ilyen pénzéhesek?

A nők miért ilyen pénzéhesek?

Figyelt kérdés
Úgy ismerkednek hogy ha valami pénzszagot éreznek, vagy jó anyagias helyzetbe tudnának kerülni addig mindenjó, elnézők stb, kedvesek. Szaglásznak, aztán ha rájönnek hogy csal az orruk, és kiderül hogy csoró a páciens ,akkor elkezdenek közömbösen viselkedni ,és meg kezdik a provokációt amiből ok lessz hogy ennyi volt nincs kedve tovább ismerkedni.Azt nemszeretik ha dobva vannak ,igy ha érzik hogy repülnének akkor ők ezt megelőzve kidobják a másikat, még annak ellenére is hogy ők a hibásak, és úgy tesznek hogy még nekik volt okuk a szakítasra,csak hogy jobb legyen a lelkiismeretüknek és az egojuknak.Szeretik a mézes mázos mesés életet, és ha ez már nincs meg tovább lépnek.Ismerkedés elején úgy tesznek hogy megertőek kitartóak és őszinték mindezt azért hátha egy jó mesés körülményekbe kerülnek,aztán útközbe kiderül ha nem megy úgy ahogy nekik megfelel ,akkor hirtelen ,se kitartás ,se akarat semmi, és kilépnek a kapcsolatból akkor csak a körülmények miatt volt a másikkal ,nem pedig az adott személy miatt. Közbe persze megy a kamu szeretlek. Míg a körülmények megfelelnek.Ez a színészkedés mire jó? A tapasztaltak úgyis látják mi helyzet.

#Kamu kapcsolat,érdek kapcsolat,energiavámpír,pénzéhes,haszonleső,aranyásó
2020. máj. 28. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Ez a réteg még azt hiszi hogy a pénz màstol jön.

Amikor gyerek az illetö ugye a szülei megvesznek mindent.

20 évesen meg tök termeszetes hogy a pàrja fogja. Mivel még nem dolgoztak soha eletükben.


De amugy dolgozo nök meg csak siman nem fogjàk magukat lehuzatni hogy majd mosnak föznek ingyen a masikra és még a pasinak is ök vasarolnak be meg fizetik helyette isna rezsit. De ilyen pasik is azzal jönnek hogy a nö az aranyaso.

2020. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Nagy gond van a fejedben.
2020. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

A nők azért pénzéhesek, mert megtehetik.

Amíg ennyi kihasználható lúzer pasas van akik egy utolsó primitív elhízott bányarémet is képesek egész életükben eltartani csak azért, hogy hetente egyszer p.nához jussanak, azok ezt meg is érdemlik.

(Írom ezt pasiként.)

2020. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Várom a támadásokat. Sokan felveszik majd nemhiába. Ez a tapasztalat. Most szó érte a ház elejét.
2020. máj. 28. 20:49
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Én nő vagyok és egyáltalán nem gondolkozok úgy, ahogy te leírtad. Én inkább az a fajta vagyok, aki szeretne magának egy jól kereső állást és eltartaná magát, és ha olyan helyzetbe kerülne, akkor a párját is. A hibáimat el szoktam ismerni, szóval nem hazudok mindenkinek. Nem akarok gazdag pasikat keresgélni, szeretnék rendes kapcsolatot egy olyan emberrel, aki szeret engem és én is őt. Szerintem, ha egy kapcsolat csak a pénz miatt jön létre, akkor az már ott meghalt, amikor belekezdtek. Ha pedig engem akarnak dobni, akkor nem takarózok mindenféle kifogásba, be kell ismernem, hogy igaza van annak, aki ezeket mondja (persze csak akkor, ha tényleg igaz dolgokat mond). A mézes mázos élet pedig csak a mesékben létezik, nem keresgélem a lehetetlent.


Tényleg ismerek, amúgy olyan embereket, akik csak a pénzre hajtanak, szerintem nagyon undorító dolog. Csak maguknak akarnak jót.

2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5.ös akkor sokan azok.átlagfeletti igényekkel szemben
2020. máj. 28. 20:52
 7/26 A kérdező kommentje:
3.as megtehetik. De nem mindenkivel szembe. Felsülni gáz ha lehull a lepel.mondjuk némelyik nőnek van bőr a képén. De a pénzvágy gátlástalanná teszi.
2020. máj. 28. 20:55
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert te balek vagy ne általánosíts! Elég sok nővel volt kapcsolatom titán koromban, és immár 32 éve élek boldog házasságban. Csak röhögök rajtad és a hozzád hasonló balfékeken. Bár szerintem ez csak egy ótvar troll-kérdés.
2020. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

"A nők miért ilyen pénzéhesek?" pontosan azert amiert a ferfiak is:


... mert igaz a penz nem kell a boldogsaghoz, de nem art a boldogulashoz.


... mert igaz azt mondjuk a jobol is megart a sok, de kozben tudjuk hogy sosem eleg.

2020. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9 es. Te csak 1 vagy a sok közül aki ezt mondja, azthiszed csak a te véleményed igaz?és mindenki boldog párkapcsolatba él?
2020. máj. 28. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!