Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak számomra irritálóak azok...

Csak számomra irritálóak azok az emberek, akik állandóan komolytalankodnak, és sosem látod őket komolynak?

Figyelt kérdés
A másik véglet, mikor valaki búval ba..ott,talán még rosszabb is, de engem valahogy ezek az emberek is irritalnak, akiket sosem látsz komolynak. Ilyen pl, Dancso Peter szereplése youtubon, annyira tomenyen nyomja mar azt a szellemeskedo, vicceskedo stilust, hogy az már sok.
2020. jún. 14. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Őő.. akkor minek nézed?


Amúgy egyszerű, nem kell barátkozni olyan emberekkel, akiknek a stílusa/személyisége nem kompatibilis a tieddel :)


Én is kerülök mindenkit aki olyan mint te

2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttam már, de nem nézem, csak egy példa volt arra, amit leírtam.
2020. jún. 14. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mi a gond? A két véglet? Vannak ilyenek-olyanok, nem feltétlen kell velük egy közegben lenni 24h.-t, azonban azt az 1-2h.-t, ha a helyzet úgy hozza, akkor ki kell bírni. Te milyen típus vagy? Gondolj bele, hogy téged is van, aki bír, van, aki nem.
2020. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!