Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor fotózom magam folyton...

Amikor fotózom magam folyton azon kattog az agyam nem azt a képet adja amit kellene lehet ilyen?

Figyelt kérdés
folyton azon gondolkodom véghez kelen vinnem valami k=uldetést meg kellen szereznem azokat a régi dolgokat megeméssze lekem és akkor azt a tükörképet adná a telefon amit kellen lehet ilyen ??? ettől máshogy nézek ki??? furt arra szoktam öszepontosítani tesztoszteron ha most használnák tesztoszteront megváltozna az arcom??? Szerintetek ???
2020. jún. 14. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress más elfoglaltságot!
2020. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha folyton ilyenekm jár az agyam meg hogy mér bontották le panelokat volt egy hely régen plusz a memoriakártyadatrok és két telefonom eggyiket ellopták majd ahelyet hogy megkerestem volna az illetőt és megvertem volna befutottam a rendőrségre sajnos másik telefonomat pedig odadtam a kezemből valkinek majd elfutottam megilyedtem mert k=ozben olyanokon keresztül mentem hogy életem legnagyobb ellenségének sem k=opszönhetem és hiányoznak
2020. jún. 14. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi.
2020. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt most mér mondo ha te tundá hogy én én mit áttéltem piha
2020. jún. 14. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
És milyen pózokban fotózod magad?
2020. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
normális pozokban ?? miért??
2020. jún. 15. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!