Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindíg...

Miért van az, hogy mindíg kattog valamin az agyam?

Figyelt kérdés
Sokmindent elfeljetek ,de próbálom minden napomat úgy eltölteni ,hogy az a nap érjen valamit, ezalatt mindíg van bennem egy fajta idegesség ,higy valyon mi az amit elfelejtettem , vagy amire nem volt időm ,vagy amit meg kéne csinálnom.... valaki tud tanácsot adni ,hogy mit kezdjek ezzel a fennakadó problémával ?
2018. márc. 27. 22:50
 1/1 anonim válasza:

Én is ilyen vagyik. Esténként jó érzés úgy lefeküdni ,hogy ma is tettem valami hasznosat. És igen, az én agyam is folyton kattog eszembe jut valami tennivaló, ötlet, időpont bármi.. de elfelejtem. Nehéz észben tartani. Egy szó: Jegyzetfüzet. A suliban mindig összeírom az aznapi tennivalókat, mindent abban vezetek. Egyszerűbb. Ha valami bánt, leírom, ha megihlet valami abba firkálom le. Vásárlási lista, szülinapok, házidolgozat. Nameg még nagyban segít ha beleragasztasz egy kis naptárat, könnyebb követni az eseményeket.

Remélem segítettem:)

2018. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!