Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne az agykontroll?...

Ez lenne az agykontroll? Tényleg magamnak értem ezt el, vagy másról van szó? Semmi, de semmi sem történt velem, ami ezt kiválthatta volna.

Figyelt kérdés

Röviden: Egyszerre gondoltam egyet, hogy kísérletezek magammal.


Elkezdtem magam arra kondicionálni, hogy halálosan nyugodt vagyok, senki és semmi sem zavar, nem félek semmitől, stb.

Ezt mindössze 5 napon keresztül csináltam (ezen gondolkoztam folyamatosan, akármit csináltam, semmi hanganyag hallgatása meg mondatismételés nem volt benne), és ma vettem észre, hogy teljesen megváltoztam. Azelőtt annyira képes voltam a szorongásra, hogy gyomoridegem volt attól is ha boltba mentem, most meg semmi. Egyszerűen csak kiültem ma is egy kávézó teraszára kávézgatni, nézelődtem, több emberrel is felvettem másodpercekre a szemkontaktust, nem zavartattam magam semmi miatt. Ilyet nem hogy évek óta, az életben nem csináltam még. Lehetne sorolni, hogy miket csináltam szorongásmentesen, de az másoknak hétköznapi élet, csak nekem új, ezért nem untatlak titeket vele.


Arról lenne szó, hogy ezt sikeresen teljesítettem?



2020. jún. 14. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Magadnak érted el
Lehet, hogy magadnak érted el
Nem a te műved, másról van szó
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen Ügyes vagy!
2020. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szavazatokat, és a választ is!

Akkor csak nem bolondultam meg. Eddig nem értettem hogy hogy megy ez, alig hittem benne, erre mégiscsak sikerült.


Köszönöm mindenkinek!

2020. jún. 14. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így működik az agy. Jól tetted, hogy rá vetted magad ezekre. Akarattal bármire képes lehet az ember.


Ha forró víz alá rakod a kezed, akkor ösztönösen elveszed alóla. Azonban, ha arra gondolsz, hogy "én most minek venném ki? Fizikai fájdalmon kívül semmi mást nem tud okozni nekem, a fájdalom pedig csak egy vészharang a test részéről", akkor bármeddig a tűzforró víz alatt tudod tartani a kezed. Más kérdés, hogy semmi értelme nincs a dolognak, és maradandó sérülést is okozhatsz ezzel magadnak. De jó példa arra, hogy gondolatokkal és magadban elvégzett egyszerű logikus levezetésekkel rá tudod venni magad olyan dolgokra, amiket bárki meg tehet, csak van valami gátja.

2020. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megízlelted hogyan teremted a valóságod. Grat, első lépés pipa :)
2020. jún. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetben leírtad hogy sikerült? Nekem is sikerült már ezeken a napokon viszont utána könnyen vissza estem
2020. jún. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ugyes vagy! :)
2020. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!