Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek vannak tapasztalatai...

Kinek vannak tapasztalatai elemetükre és agykontroll teren? Nagyon érdekelnének!

Figyelt kérdés
Aki csinálta mar ezeket,mert beakart vonzani valamit az sikerült is neki? Érdemes megpróbálni?

2015. máj. 19. 20:25
 1/1 JinxStop válasza:
Persze, érdemes. De úgy állj hozzá, hogy érdemes megcsinálni. Az agykontrollnak pont az a lényege, hogy elhiszed, tehát nem egyszerűen megpróbálod, hanem elhiszed, hogy megcsinálod. Csak egy egyszerű példa, de sok ember küzd ezzel a problémával: Én borzasztó nehezen ébredtem régen. Gyakran emiatt késtem el, legyen szó akármiről, volt, hogy meg is bántottam valakit, mert elaludtam, pedig megbeszéltük, hogy reggel találkozunk, és azt hitte, nem fontos nekem. Aztán részt vettem egy ilyen tanfolyamon és elkezdtem használni az ébresztő és az elmetükre technikát egyszerre. Már 2 héten belül változást tapasztaltam, most pedig már a korai madárka kategóriába tartozom. :) Mindenképpen javaslom, hogy menj el egy tanfolyamra!
2015. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!