Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivan most akkor mi legyen ez...

Mivan most akkor mi legyen ez hogyan?

Figyelt kérdés
Ugye van az hogy elmegyunk de nem azert mert mondjak h menjel oda hanem mondjuk erdekel valami.Szoval annyi tortent hogy elmentem kijeloltem azt ahova mennek mert erdekelt h ottvan e es nem engedte de mentem es nemtudom hol lettem.Terkep azt mondja ott vagyok ahol akartam hogy lennem kell de szerintem oda ahol akarok ottlegyek oda nem oda kene,nem ugy kene menni ahogy.Bojongok egy oraja mert sehol egy olyan hogy oda meg ez az,es azt hiszem oda kene ahol azt mondjak h ott van.Anyamat nem hivom mert 20 eves ferfi vagyok es odaallok a sajat labamra de nem oda lettem ahol lenni kell.Mit csinaljak,menjek busszal?Es ha nem oda lesz a busz ahova tesz?Akkor meg honnan tudjam hogy hova megyek hiaba nem?Meg jegyre sincs penzem.Valaki segicsen mert oda kene legyek ahol nem ott leszek mindjart.

2020. jún. 15. 19:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm... az élet nagy kérdései 🤔🤔🤔
2020. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de bonyolult,fuss neki mégegyszer.
2020. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Anyamat nem hivom mert 20 eves ferfi vagyok es odaallok a sajat labamra de nem oda lettem ahol lenni kell.Mit csinaljak,menjek busszal?Es ha nem oda lesz a busz ahova tesz?Akkor meg honnan tudjam hogy hova megyek hiaba nem?Meg jegyre sincs penzem.Valaki segicsen mert oda kene legyek ahol nem ott leszek mindjart."


--Kolumbusz Kristóf, 1492

2020. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Uhh hat az az igaz h eleg ideg vagyok mert ugye nem talalom ahova lenni kell,de kerdeztem egy idevalo embert es azt mondta menjek oda a buszra.Ittvagyok kecsegbe estem mert nem oda lesz a busz ahova en,mar most latom hogy mas fele vagyok mint akarom hogy legyek es idegroppanast kapok ha nem talalok azt ahol ott kene.Itt van olyan tabla h hova lehetne menni de oda se vagyok.Arra kene amerre nem ott van hanem oda ahol most akkor lennek ha nem oda ahova eppen ezelott a buszon
2020. jún. 15. 20:06
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen.
2020. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz menni?
2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Te se bolondulsz már meg...
2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj vissza.
2020. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mássz ki a kecsegből és hívd fel anyukádat, talán ő beszéli a nyelvedet.
2020. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kinn is vagyok, benn is vagyok, jaj de nagyon boldog vagyok.
2020. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!