Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni ezt...

Hogyan tudnám leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és az a helyzet hogy én szeretek egyedül lenni, magamnak való vagyok. Viszont néha rám tör az az érzés hogy jó lenne ha lennének barátaim, egy barátnőm, szociális életem stb.

Viszont számomra az emberi kapcsolatokkal csak a probléma van, egyedül nekem könnyebb. Tudom hogy alapvetően az ember egy társas lény meg ilyesmi, de ez van, én ilyen vagyok. De ez az érzés néha rám tör. Van valami módja hogy kitöröljem magamból ezt a szükségletet? Én azt önzőségnek tartanám ha csak azért szereznék barátokat mert néha rám tör a magány és ilyenkor kellenének, szóval ez nem jó megoldás számomra.

Szóval valaki tudja hogy hogyan kell ezt az érzést eltörölni magamból? Néha elég idegesítő tud lenni.

A válaszokat előre is köszönöm.


2020. jún. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Mint írtad az ember társas lény.

Lehet mentálisan jó lenne ha valaki támogatna.

Vagy szimplán bele untal a korona vírusba és nem tudsz mit csinálni

Egy 16 éves panikolós, agybajos srác

2020. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én mindig is ilyen voltam. Már bölcsiben is beültem a sarokba és egyedül játszottam. Szóval nem mostanában alakult ki ez.
2020. jún. 16. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre az egyetlen megoldas a kint is vagyok, bent is vagyok, ami kozossegben tarthato. Egyeni kapcsolatokban kizart, mert nyomasztana, hogy ragaszkodni fog hozzad valaki, es mindig igenyli a kapcsolattartast.

De ha lenne valami olyan kozosseg, amiben kicsit kivulallokent elvegyulhetsz, az mukodhetne. Sport, hobbi altal? Vagy kesobb, masik iskola, munka, ha toleransabbak.

2020. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is abszolút ilyen vagyok. Ha egyedül elvagy és neked jó, akkor csináld boldogan.
2020. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!