Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha azt érzem hogy én...

Normális ha azt érzem hogy én nem vagyok való erre az életre?

Figyelt kérdés

Valamiért én nem olyan vagyok mint a többi ember, mindig kiközösítenek, ezt már általános iskola óta érzem. Én nem tudok beszélni a semmiről mint sokan. Nem vagyok annyira közvetlen, és ezt sokan félreértik, bunkónak tartanak, pedig egyáltalán nem vagyok az.

Volt munkahelyemen is éreztették hogy nem szeretnek. Meg beszéltek a hátam mögött, meg úgy is hogy hallottam hogy rólam beszélnek, szidnak. Ha pedig visszaszólok akkor én voltam a rossz, meg hogy nekik nincs velem semmi bajuk, és üldözési mániám van. Szóval teljesen hülyének akartak nézni.

Nem tudom hogy ha én semmi rosszat nem tettem senkinek akkor ő miért bánt....:(

Néha elgondolokodom hogy én nem érzem jól magam ilyen emberek között, és ez az élet az ilyen embereknek mint amilyen én is vagyok nagyon nehéz.


2020. jún. 17. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg üldözési mániád van, ha azt hiszed, hogy az emberek állandóan rólad beszélnek. Ez most durván fog hangzani, de nem vagy te annyira fontos ember, hogy más emberek arra vesztegesség az idejüket, hogy rólad beszéljenek. Mindenkinek megvan a maga gondja, élete.

Ha viszont bunkónak tartanak, akkor érdemes elgondolkozni azon, mit tettél azért, hogy annak tartsanak vagy mit tettél azért, hogy ne tartsanak annak.

Mert így az egész csupán önsajnálat, amit művelsz, vagyis mások okolása azért, mert te sikertelen vagy. Vedd észre, más nem fogja az életedet sikeressé tenni, csak te magad. Érted?

2020. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De rólam beszélnek ebben biztos vagyok, direkt hogy idegsítsenek.
2020. jún. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!