Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok? Mi lehet a...

Normális vagyok? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mi lehet a bajom? Betegesen vonzódom a fegyverekhez,ez a mindenem.Jobban tudok szeretni egy fegyvert mint egy családtagomat.Ha bármilyen nagyobb problémám van egyből öngyilkos tudnék lenni,sajnos erre még nem kerult sor.Depressziós vagyok.A kapcsolatom nem a régi,az elején szerettem a párom(de lehet hogy csak bemeséltem magamnak),mostmar nem érdekel,nem érdekel senki érzelmileg..Hangokat hallok a fejemben, sokszor ordibálnak velem. Bárkit meg tudnék ölni,sokszor akarok gyilkolni,es a fejemben ezeket tervezgetem hogy hogyan kéne megvalósítani.Utálom az embereket.

#betegség #abnormális #normális vagyok?
2016. aug. 30. 01:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy kiskoromban megerőszakoltak,rosszul bántak velem és emiatt a családomat is utálom.
2016. aug. 30. 01:32
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Te elmebeteg vagy. Ha segiteni akarsz magadon azonnal keress fel egy orvost es kezeltesd magad.
2016. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Pszichiáternem mondd ezt el, ne nekünk.
2016. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem bántásból, de ez nem normális. A saját magad érdekében beszélj erről egy orvossal!
2016. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A traumáid miatt kialakult fóbiáidat kezelni kellene, mert hosszú távon ebben tönkremész. Én is ajánlom neked a szaksegítséget.
2016. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fel fogok keresni.még egy kérdés .esetleg .Szocihopata/ Pszichopata gondjaim is lehetnek?
2016. aug. 30. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom a fegyvereket.

Hogy szociopata vagy-e azt neked kéne tudnod...

Utánanézel neten hogy milyen egy szociopata, stb...

Nem nehéz, de bízd csak random idegenekre akik sz4rt se tudnak rólad.

2016. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szociopata/pszichopata nem tudja magáról hogy az,vagy nem tudja elfogadni magáról.Ez már viselkedésből állapítódik meg.Arról pedig semmit nem beszéltél.Ideges vtermészetű vagy,nincs bűntudatod amikor elkövetsz valami rosszat?
2016. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy mi lehet a bajod, leírtad te magad: Depressziós vagy. Az okot is ismered és nem tegnap óta, ebben biztos vagyok. Régen pszichiáternél lenne a helyed. Mire vártál eddig?

Hogy pszichopata vagy-e, azt majd szakember dönti el.

2016. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!