Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy nem vágyok...

Normális az, hogy nem vágyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 vagyok és nem volt kapcsolatom, de egy részrôl vágyom rá viszont nem is akarom. Sok bolond embert látok manapság váltogatják egymást mint a zoknit, vagy gatyát. Nem akarok ilyen jötment valamit, viszont úgy érzem egyedül fogom leélni az életem ezzel a felfogással.
2014. júl. 24. 22:17
 1/9 anonim válasza:
Huuu Először is tök irigykedek, .. Bárcsak eltelne 1 nap, hogy ne vágyjak kapcsolatra... Amúgy külömböznek az emberek. és ha nem vágysz kapcsolatra, akkor nyilván még nem volt olyan fiú/lány, akibe fülcimpáig szerelmes voltál:))
2014. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én se vágyom kapcsolatra, volt már 1 fél éves, de soha többet. Annyi szenvedést, amit én ott átéltem 100 év egyedüllét alatt se élek át.


emellett azt látom a környezetemben, hogy aki nősül, az hitelből teszi, és eladósodik 20+évre minimum. Ez megint csak kell a fenének. Saját erőből nem tudok házat venni, albérletbe nem fogok költözni, a csajt meg nem költöztetem be anyámék nyakára.


26F

2014. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember vágyik párkapcsolatra, de normális az is, ha valaki nem, nem vagyunk egyformák. 22 évesen még ne legyél ilyen fatalista, még akárhogy alakulhat az életed.


Én nem vágyok párkapcsolatra, nagyon régóta nincs is, egyszerűen nincs rá szükségem. Szerelmes sose voltam, szerintem nem is leszek, az érzelmi spektumomból hiányzik az ilyesmi, de voltak kapcsolataim, a leghosszabb 3 éves, azt leszámítva a többi elég konfliktusmentes volt (és nagyrészt az is), csak úgy "kipróbáltam" milyen így, de nekem valahogy nem működik az, ami másoknak. Barátokkal rendben van a szociális életem, nem kell ennél több.


Én harmincas vagyok, én se vizionálom be milyen lesz a hátralevő életem, sose tudni igazán. Gyerekem tuti nem lesz, az fix, sok egyébben ki tudja mit hoz az élet, akár változhatok is, bár nem olyan lelki alkat vagyok, aki párkapcsolatra alkalmas. Ettől nem leszek abnormális, max kicsit különcnek számítok.

2014. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pedig mindig szerelmes szeretnék lenni és maradni, szeretni akarok és szerető embereket magam körül. Ezért persze teszek is, és bár elég későn kezdem magam összeszedni, de úgy tűnik, hogy működik! Mindössze meg kellett tanulnom, mi a szeret, szerelem, hogy meg lehet tanulni és meg is tanultam.

Aki meg boldogtalan kapcsolatai miatt kesereg, hogy milyen szemét volt a másik, egyrészt ő választotta azt, aki őt becsapta, másrészt pedig egy kapcsolat mindig két félen múlik. Ha csak annyiban is, hogy hagyta magát kihasználni hosszú ideig.

2014. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 évesen azt gondoltam, hogy egyedül akarok maradni, így terveztem az életem. Aztán 2 év múva férjhez mentem és nagyon örülök neki, hogy jött valaki, aki kimozdított ebből a felfogásból. Neked is fog jönni valaki.Amiket leírtál azokat nagyon díjazom és valószínű, hogy az általad említett bolond emberek láttán jutottál erre az álláspontra. Mikor a lányommal beszélgettem ilyen dolgokról, azt modta:"Anya olyan emberek mint apa sajnos kihalófélben vannak!" Valóban nagyon meggondolandók a kapcsolatok. Fontos a keresés,és nem úgy, ahogy azt a mai fiatalok művelik.Az igazi értékeket keresd egy emberben, és azok mélyen vannak.Időre van szükség egy ismerkedésnél, mire felszínre kerülnek a valós értékek.Olyan értékeket kell keresni egy emberben amelyek örökérvényűek.Te ne légy bolond, ha türelmes vagy megtalálod, majd az igazit, akinek te is az igazi leszel.Ne pánikolj,22 éves vagy csak. Van idő nem kell elkapkodni, mert az nagy hiba lenne. Sok sikert és kitartást neked.
2014. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális. Egyre több az olyan feltörekvő ember aki saját maga akar elérni az életében mindent és nem akar függni egy másik személytől. Mai média és internet is túl sok olyan dolgot rak közé ami miatt sokan elbizonytalanodnak, hogy, "a fenébe is , normálisak ezek?". Látni sok becsapást, vásást, 2 havonta mással kavarást. Érthető az, ha az agyad eme sok infót felhalmozva nem akarja hogy érzelmileg megbántsanak. Gondolom emiatt lehetnek kételyek a felé is hogy "de egy részről vágyom is rá viszont nem is akarom." Vannak az okosak, meg a szerelmesek! ( Na jó, az utolsó mondat csakis a saját véleményem)
2014. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Válást*
2014. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4


mert te ugye olyan kbszott jó emberismerő vagy, hogy ránézésre megállapítod a másik félről, hogy kicsoda micsoda, mit akar, mik a szándékai? Gratulálok!

2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#8


Most pont jellemzett engem o.o ... What a BlackMagic?!

2014. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!